Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 15. In-ring Promo with Sting

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

15. In-ring Promo with Sting Empty
ПисанеЗаглавие: 15. In-ring Promo with Sting   15. In-ring Promo with Sting Empty16/5/2021, 23:11

...
Върнете се в началото Go down
ne sum darka
Superstar
Superstar
ne sum darka


Join date : 15.04.2017
Posts : 292

15. In-ring Promo with Sting Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. In-ring Promo with Sting   15. In-ring Promo with Sting Empty17/5/2021, 01:41

*След известно време тъмнина на ринга, виждаме как прожекторите светват и ,,Stinger,, е на ринга пред нас с микрофон в ръка. Какво ли ще има да ни каже Гарванът.
15. In-ring Promo with Sting 1BIJgJ7

Miami.. ARE YOU READY TO BLOW UP THE PLACE *YEAAAAAAH* WOOOOOOAAAAA Rocky, the Rock. "People's Champion".  Дами и господа, вие видяхте. Вие видяхте. Отбор Адреналин се разпадна, заради еготата на определени кечисти, и това се случи , точно както предсказах. Нечии егота попречиха на отбора да спечели. И гнилата ябълка след нас, се оказа един всеобщ любимец. Роки аз ти казах, идвам за теб. Ти не се справи със твоята задача. Ти не се държа като един ШАМПИОН,а се държа като поредния загубеняк, предавайки феновете. Този знак, посочих те, защото вярвах в теб. Посочих те,за да удариш, не за да ме нападнеш. А факта,че не отговорих на твоите нападки- ОЗНАЧАВА ЧЕ СЪМ НАД ТЕБ. Но ти.... ти си позволи да прецакаш нас, да прецакаш мен, както и феновете, които ни подкрепяха, ЗАРАДИ КОЕТО НЯМА ДА ТИ ПРОСТЯ. Dwayne не си мисли,че не знам. Страх те е от мен. Ти никога не застана пряко лице в лице с мен. И със всеки всяка една изминала среща, ти преминаваш повече към ,,лошите момчета,, от колкото към добрите. Не се ли биеше за тях,а Dwayne ? Не беше ли символа на МИЛИОНИТЕ ФЕНОВЕ НА TNW UNIVERSE *YEAAAH* Не беше ли надеждата на компанията, срещу Хоган навремето. Защото след този мач- Ти предаде отбора си, ти предаде феновете си. Не знам как виждаш нещата , Dwayne, но за мен ти вече не си "People's Champion" , ти си  "People's Failure" .  Ти се провали във твоите задължения като шампион и това само ме огорчава. Затова Роки, трънливия път ще те изправи отново срещу мен. Това злато на рамото ти, вече не ти принадлежи. След като предаде всички тези фенове, след като предаде това, за което се борехме, ТИ не заслужаваш това около колана си *Смесени Реакции* . Не очаквах и всички да са съгласни с мен. Аз винаги съм се борел за феновете. Методите ми, не винаги са героични, не винаги са доблестни и не винаги съм ,,The Good Guy,,  Аз съм ,,Justice Guy,, I am the Crow, Stinger.  *Yeaaaah* Не искам от вас да вземате страна , не искам да се разделяте, подкрепяйте , който смятате за правилно ,но ще докажа пред целия свят,че този човек ,вече не е същия. Видях очите му, те горяха от злоба. Но стига толкова приказки, не го обичам. Роки, искам да дойдеш тук на този ринг и лице в лице да се изправиш срещу мен. Веднъж за винаги , това трябва да приключи. Или аз или ти. *Стинг вади бухалката си и я оставя на ринга, след което се обръща с гръб* Докажи думите ми Dwayne или ме опровергай- мен и всички фенове тук във залата.

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Rainmaker, Teodosiy and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

15. In-ring Promo with Sting Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. In-ring Promo with Sting   15. In-ring Promo with Sting Empty19/5/2021, 02:43


Ross: Опа! Стинг май загази и то много сериозно. "The Icon" очакваше да избухне музиката на Скалата, но вместо това избухна ТАЗИ НА ЛЕДЕНИЯ СТИВ ОСТИН! И по всичко личи, че Стинг по никакъв начин не е очаквал тази поява на "The Hellraiser", който снощи участва в един феноменален мач за TNW Elite Heavyweight Championship срещу Уил Оспри. "The Texas Rattlesnake" беше изключително близо до заветната победа и титлата, но беше надхитрен по много подъл начин от Оспри и неговата съпруга. Рефера беше повален, Остин се приготвяше да забие един от ходовете си и тя появи точно навреме, удряйки Ледения с метален стол в гърба, а накрая Уил довърши нещата. Тази вечер той би трябвало да преследва Оспри, но защо сега се появява пред Стинг, за бога?

15. In-ring Promo with Sting ACtC-3fu0A17ttvGPTGHPGFUaauUhLned_u4lc6S1o7sZfLlbD5umLhyeE6AYeoqI-B5gsl_kFwxVyrDA9AlMOr0835xLGUy8MyeDovxRQoMLmQCBFc1XRqdJc9JiLk9rPqguCud5zcPA3y_jePLNFhiJZ02=w250-h188-no?authuser=0

Graves: Може би се е насочил отново към TNW United States Championship, колега. Когато Ледения се завърна в TNW през септември 2020 - той се целеше в нея и тогавашния шампион Ейс Ромеро, но шансът му беше пропилян от Ромеро, който си тръгна от ринга по време на мача, а на другия ден стана ясно, че е напуснал федерацията. Сега TNW United States Champion е Скалата и явно Остин пак ще се насочи към титлата след снощния си неуспех срещу Уил Оспри. Ледения се появява на рампата сега, стига до ринга, качва се там и таунтва на четирите ъгъла, а накрая взима и микрофон. Нека да го чуем!

GOAT, FreeRiver and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

15. In-ring Promo with Sting Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. In-ring Promo with Sting   15. In-ring Promo with Sting Empty19/5/2021, 02:45

Stone Cold: Здравей, младо и симпатично старче! Изненадан ли си да видиш Ледения? Всъщност изобщо не ме засяга дали си изненадан - дойдох само да ти кажа, че от тази вечер нататък никак няма да ти е лесно, защото Ледения Стив Остин се включва в борбата за TNW United States Championship. И сега виждам, че искаш да ме прекъснеш, но дори и не се осмелявай, че като нищо ще стоваря целия свят на главата ти. Преди малко каза, че най-вероятно Скаличката се страхува и затова досега не се е изправил пред теб. Той може и да се страхува, Стинг, но не и аз. Ледения не се страхува от хора, боядисващи си грозното лице в два цвята.

15. In-ring Promo with Sting DJXWL2p

Stone Cold: Да, снощи щях да победя Оспри и да спечеля TNW Elite Heavyweight Championship, но не успях, защото неговата малка женичка ми попречи. Въпреки това, през целия мач го карах да се гърчи. Карах го да се влачи в краката ми. Той стенеше. Абсолютно същото нещо ще се повтори много скоро. И този път жертвите ще бъдете ти и Скаличката. And with that being said - можеш да си абсолютно сигурен, че докато TNW United States Championship не се озове на рамото ми - няма да се спра пред нищо. Защо ли? Защото това място, на което се намираме аз и ти. То е територия на Ледения Стив Остин!!! *Ледения и Стинг се поглеждат в лицата, а накрая избухва позната музика в залата*

GOAT, FreeRiver, Rainmaker, Teodosiy and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 994
Age : 23

15. In-ring Promo with Sting Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. In-ring Promo with Sting   15. In-ring Promo with Sting Empty19/5/2021, 22:44

15. In-ring Promo with Sting Giphy.gif?cid=790b7611a2a184bc451f739f7336ae08d423e54b7199c1b0&rid=giphy


- Ей, вие двамата! Защо губите от ценното време на хората? Това е Rampage SuperShow и няма време за губене. На никого не му се гледа как двама мъже се карат като малки деца за близалка. Стинг, The Rock не се страхува от никого. Знаеш ли, аз вече съм се изправял лице в лице срещу теб. Нека си припомним, че на Pain аз ти сритах задника IN FRONT OF THE MILLIONS... and millions of the Rock's fans. А това което се случи на турнира си го изпроси. Нормално е при провокация да реагирам. Какво очакваш? Да стоя и да те гледам как правиш каквото си поискаш? Това ли очакваш? Well, не си познал човека. Остин, ти нарече "Шампионът на народа" скаличка. Само че тази "Скаличка" постигна в рамките на една година повече отколкото ти ще постигнеш в целият си живот. Така че тази "Скаличка" е като цяла планина за теб. Честно казано, ако трябва да те сравним със змия, то тогава бих казал, че си малка змия албинос. Не, нека кажа защо съм тук. С удоволствие бих свалил тези скъпи слънчеви очила, които струват 500 долара и с удоволствие бих отишъл на ринга, за да ви сритам задниците, но това не е джунглата. Тук всички ние се разбираме като цивилизовани хора. Или поне се опитваме да бъдем такива, но докато в компанията има боядисани задници и малки змии албиноси, това трудно може да се постигне. Въпреки това аз говорих с мениджъра на това шоу и той ми даде една гениална идея. В следващото издание на Rampage SuperShow, Sting ще участва в мач срещу Steve Austin и победителят от този мач ще се изправи срещу мен. Все пак ако искаш мач за титла, трябва да си го заслужиш. Но, преди да си тръгнете доволни от тази новина, Скалата има да ви каже още нещо. Все пак, за да сме сигурни, че нещата няма да излязат от контрол, аз, The Rock, предложих на нашият мениджър Adam Pearce, да бъда The Special Guest Referee. И знаете ли какво, той се съгласи. Е, стига съм губил времето на хората, време е да се прибера и да си изгладя реферската фланелка, защото следващата седмица ще бъде натоварена. Чао задници!

GOAT, Pete Apple, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





15. In-ring Promo with Sting Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. In-ring Promo with Sting   15. In-ring Promo with Sting Empty

Върнете се в началото Go down
 
15. In-ring Promo with Sting
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. In-ring promo with United States Champion Sting
» 9. In-ring Promo with the TNW United States Champion Sting
» 10. In-ring celebration with the new TNW United States Champion Sting
» 6. In-ring Promo with ???
» 7. In-ring promo with TNM

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 429-
Идете на: