Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. In-ring Promo with Kurt Angle

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: 10. In-ring Promo with Kurt Angle   10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty16/5/2021, 23:06

...
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring Promo with Kurt Angle   10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty17/5/2021, 22:51

I'm focused, dead up, don't get up, or never let up
Ferocious, I'm fed up, dismissing the competition you're hopeless...




- Ladies and gentlemen, please welcome to the TNW Zone...
He is "The Only Olympic Gold Medalist in Professional Wrestling History" - KURT ANGLE-E!!~

10. In-ring Promo with Kurt Angle C9UaW6P 10. In-ring Promo with Kurt Angle PpthHQu

I'll trash their ambition! Listen, you want a class on tradition?
On one condition, forget the best of the century!
Talk about the best of all-time, you better mention me!
Essentially, I'm the best there's ever gonna be...

MIAMI СТАВА НА КРАКА И ИЗБУХВА В МОЩНИ ОВАЦИИ В СЕКУНДАТА, В КОЯТО ПЕСЕНТА НА ЗЛАТНИЯ МЕДАЛИСТ ГРЪМВА ВЪВ FLORIDA! Миналата нощ на Civil War се случиха много запомнящи се работи. Станахме свидетели на смяна на два пояса, имаме нов интерконтинентален и световен шампион! Обаче в срещата на този човек - Kurt Angle, се случи нещо непростимо и недопустимо. "The Wrestling Machine" бе оковал японеца за втори път в най-бруталния submission съществувал в индустрията ни. Много хора смеят да твърдят, че Minoru е бил на път да се предаде, преди да бъде спасен от своите дружки. Олимпийският златен медалист бе нападнат безпрецедентно, феновете в Сейнт Луис останаха повече от разочаровани от видяното. Zack Sabre Junior, който между другото ако не си спомняте, бе човека който помогна преди две седмици на Angle, то миналата нощ, той се обърна срещу Kurt и спаси задника на Suzuki. Това което се случи е просто подигравка с кеча. Davey Boy Smith Jr., Lance Archer, Shelton Bejamin, Takashi Iizuka, Taichi, Taka Michinoku и както вече споменахме - Zack Sabre Junior, бяха хората които сътвориха целия хаос. Те нападнаха от всички страни на ринга като побеснели ротвайлери Angle, не му оставяйки никакъв шанс. Седем телета и техния водач оставиха горчив вкус в устата на Kurt и ви гарантирам, че той е дошъл, за да търси отговори и отмъщение! Angle е в началото на рампата увит както винаги в американското знаме, сложил е своята качулка и по структурата на лицето му, можете да видите колко е изнервен. "The Olympic Gold Medalist" вдига двете си ръце, а pyro effect-ите започват да гърмят в цялата зала...

10. In-ring Promo with Kurt Angle J5ThC3P 10. In-ring Promo with Kurt Angle LTeyT6M

I got my heart, more ways to tear you, apart,
Lay you down early on... Or maybe in the later round, It's no different to me!
If you tap out, cash out, or simply pass out, to breathe...
Cause you face down, really...  Barely alive, cause I'm an animal inside... Hear me
?!

Топло посрещане за американската гордост, но няма и как друго яче да е! След приключването на красивите разноцветни пиро ефекти, Kurt Angle сваля своята качулка и потегля по рампата, изглежда гладен и свиреп! Тежко му горко на всеки, който го срещне тази вечер. Angle оглежда пълния Miami и не спира да крещи докато върви по пътя си към бойното поле. "The Wrestling Machine" оставя американското знаме на едно красиво момиче и веднага се качва с бърза стъпка по металните стълби. Личи си, че олимпийският златен медалист не е дошъл да си губи времето! Kurt Angle влиза в бойното поле и с лъвски рев изпъва ръцете си встрани, демонстрирайки своето величие. Angle забива няколко бързи тупаника в гръдният си кош, крещейки - "WHO'S THE BEST?!", а Florida подобаващо му отвръща, че е той! Музиката на пенсилванеца започва да притихва, но не и обстановката в арената! Всички фенове искат да видят как техният герой ще вземе своето възмездие за случилото се на Civil War. Ако имаше едно положително нещо от цялата вечер за Angle, вероятно е това, че неговия отбор спечели и шоуто му остана на картата, превръщайки се в Rampage SuperShow! Няма как да не го е яд обаче, че не успя да допринесе още една точка в картата на Adam Pearce, но всички знаем, че даде всичко от себе си! Олимпийският златен медалист се показва на ръба на ринга и изисква микрофон от ring announcer-a, който на секундата му го връчва в ръцете. И аз да бях, и аз щях да побързам, имайки предвид колко вбесен изглежда Kurt Angle... Нека чуем какво ще каже!

Pete Apple, HeartBreaker, FreeRiver, SevBoom, JohnnyZ, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring Promo with Kurt Angle   10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty17/5/2021, 23:01

10. In-ring Promo with Kurt Angle HW0ku2J 10. In-ring Promo with Kurt Angle PAgAIVN
CROWD: ANGLE.... ANGLE.... ANGLE!!~

- Minoru, чуваш ли това? Не, не, исках да кажа, Suzuki-Gun чувате ли ги?? 'YEAAAAH' Когато някоя кучка не може да спечели честно или да загуби с достойнство, знаете ли какво прави? Обажда се на всичките си приятелчета да дойдат и да му спасят задника... 'OH-H-H' Миналата нощ, аз бях атакуван от 7 мъже, със лидера на стадото им - 8... 'BOOOOO' И бях меко казано унижен. 'NO... NO... NO...' НО ЕТО, ЧЕ ОЩЕ НА СЛЕДВАЩАТА НОЩ АЗ СЪМ ТУК И СТОЯ В СРЕДАТА НА ТОЗИ РИНГ, НА МОЯ РИНГ! 'YEAAAAH' Minoru Suzuki, японската икона, легенда и какво ли още не... Дълбоко в сърцето си знаеш, че победителят от мача ни бях аз! Бях те хванал, нямаше измъкване и много добре беше наясно с това! Това което обаче не очаквах бе постъпката на the british lil' punk! Zack, бързо спечели уважението ми, но го загуби още по-бързо. От днес нататък, you are 1st name on my hit list aswell! 'ANGLE... ANGLE... ANGLE...' Всички си мислеха, че съм дошъл тук, за да търся отговори... Защо, Minoru? Защо, Zack? Na-ah... Поне сега глупостите които говореше намериха своят смисъл, но Suzuki... Трябва да знаеш едно, всеки един който е от твоята страна ще бъде контузен и то лошо, ще се погрижа да останеш съвсем сам и тогава вече... Тогава, ще направя това което ми отне на Civil War, ще те накарам да се предадеш в средата на този ринг! Защото вече добре те познавам Minoru... За теб няма нещо по-унизително от това да се предадеш, предпочиташ да умреш, също като мен, but believe me... I WILL MAKE YOU TAP! In fact, все още стоя тук и чакам някой от осемтима ви - Davey Boy Smith Jr., Lance Archer, Shelton Bejamin, Taka Michinoku, Taichi, Takashi Iizuka и най-вече... Zack Sabre Junior или теб Minoru да си докара страхливия задник на този ринг и да се изправи лице в лице с мен сега! Никой? Хаха, естествено! Когато не съм с гръб, не е толкова лесно... Знам! Miami, Florida, искам да ви чуя колко шумни можем да бъдем, на три всички с мен... Едно, Две и-и-и... COWARDS... COWARDS.... 'COWAAARDS, COOOWARDS, COWAARDS' WOOOOO, I LOVE MIAMI! AND NOW IM SURE... THAT THE WHOLE CLAN OF SUZUKI-GUN ARE  FREAKIN' COWARDS...

- OH IT'S REAL...
10. In-ring Promo with Kurt Angle Kdxg5AP
...IT'S DAMN FREAKIN' REAL!!

Pete Apple, HeartBreaker, FreeRiver, SevBoom, JohnnyZ, Cekoki, Rainmaker and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7293

10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring Promo with Kurt Angle   10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty22/5/2021, 17:03

Много смело обръщение отстрана на олимпийската гордост по адрес на цялата фракция на "The Baddest Man on the Planet". Дали обаче Angle, без дори да съзнава, не дръпна дявола за опашката? Minoru е съвършено шлифован злодей и винаги би измислил какъвто и да е коварен начин, с който да изиграе враговете си. Случилото се на "Civil War" освидетелства перфектно това негово качество, след като доскорошен съмишленик на Kurt му заби нож в гърба, осквернявайки го пред десетки хиляди в Сейнт Луис. Angle отново е сам срещу близо десетима мъже, и то такива, непознаващи значението на думите "милост" и "човещина". Я, погледнете към екрана! Това е Minoru, който завървява напред, обърнат с гръб към камерите, които след това фокусират и към пошлото му изражение, пропито с критичност и мрак... Докато кръглата му черна шапка притулва очите му, той поклаща хладнокръвно глава.

10. In-ring Promo with Kurt Angle ACtC-3e_F4bvYgy0345LoLJgM6hFCbmZZILlVDIt2xZ9IspB13hYVSJw05y1XcteVAz0H29OITbA1uYp_HjN7IqlM-SDtQFlsf_Y7e_ZOnX04QBHeIiqY5Z6i7Gx4owhWFkUbziBiE3n9KiF1W5KfcL__s9I=w320-h180-no?authuser=0 10. In-ring Promo with Kurt Angle ACtC-3eQL7ydu-aPwq3WFmOwq0Q2n-RK-7WTIMHEzYZq3Q6a7aM2j-b5L7ppeL9rY2zI_sqx42BmrZQsoO-0SPl1xZ_qnZjSqIA1jpCuJjDjwbnzDklZ0kLzGKiMTMzTpStdedx87ssbpSnDk_iB6BvjZ3Nv=w320-h180-no?authuser=0

Това явно е убежището на Suzuki-gun - най-новосформираната групировка в Total Nonstop Wrestling. Очевидно тази вечер въпросните мъже няма да нахлуят отново в шоуто, било този път пряко поканени от Kurt Angle. Във въпросната база можем да видим как някои от тях като El Desperado и Taka Michinoku удрят по чашка алкохол, Taichi пък е запалил цигара, а Yoshinobu Kanemaru стои с кръстосани ръце до стената редом до Shelton Benjamin. Необузданият пес на Suzuki-gun пък - Takashi Iizuka, бива удържан с каишка, размахвайки с чук. Davey Boy Smith Jr. от своя страна запалва мотоциклета си, а на заден план се вясва и двуметровият Lance Archer. Някъде отзад крачи и може би най-голямата змия измежду всички - Zack Sabre Junior, човек, който Angle копнее да унищожи час по-скоро. Suzuki-gun в пълен състав биват представени на екрана, но е време да си дойдем на думата - шефът на цялата група Minoru Suzuki в момента сяда спокойно на господарския си стол. Японецът прехвърля единия си крак върху другия, а в това време камерите увеличават мащаба си назад, заснемайки в един кадър цялата му армия, всеки член на която респектиращо е заел своето място в бърлогата. Камерата отново приближава към Suzuki, който заплашително се усмихва, а сякаш е на път и да проговори...

10. In-ring Promo with Kurt Angle ACtC-3dnNHcTzqb3qi_wqHC21-aJPYqnoEeW8Dd1YGnT3DOWzwX8jkDzzlgCgo7GBuwpjQ-xDnFqV06Ixi-pf_mocuDOS2-OWYfrEP6a7e0WDrPPJzMCSDcmbRC64x-Vljqk2eA3nbpLonJA8csmHkD3Ua_N=w320-h180-no?authuser=0 10. In-ring Promo with Kurt Angle ACtC-3dGM0KYgxuhm_se3TWZNu9qld1_AI6Ky5J-RrJDAI6RZiuztGKnOQFiOjV4nCg2kgKKHt7RKKK3BsMjGKEDNdKqE_uTYTV4JiwFT3rIv6roTlVL-2NoqMVSLH3LKMu54xM3Uz6hnsbnwhwYZXXhEkB5=w320-h180-no?authuser=0

- Олимпийски клетнико... Твоята безразсъдност беше този порок, който те доведе дотук... Тя ти отвори сама портите към бездна, в която изходът бива единствено мираж... А зад нея се корени водещата сила в теб и ума ти... Твоят страх, в този миг толкова ярко изписан на лицето ти! Позволи ми да те въведа лично в самото сърце на злото... В неговото първородно огнище, в онова кътче, откърмено с вибрацията му! Добре дошъл в нашия... SUZUKI ASYLUM! Навярно тази вечер отново тласкан от един и същи неудържим порив, реши да повикаш с всичкия си не просто Дявола... А деветте му Демона! Деветте му Демона, във всеки момент кръжащи около теб, дебнещи да те завлекат в убежището му... Днес обаче шестото ми чувство ми подсказва, че твоят Ден на страшния съд все още не е дошъл... Някъде там - напред в бъдещето, в един или друг миг, когато звездите се подредят на хоризонта, а пясъкът от часовника се пресипе, той ще настъпи... Той безвъзвратно ще настъпи! Преди обаче ножът да опре до кокала, желая да те поздравя специално от името на един от нас - "Dickhead Hunter"... Zack Sabre Junior! Предупредих те изрично преди две седмици да пазиш гърба си... Вероятно занапред ще ти бъдат нужни чифт очи и на него, тъй като сме едва в началото на нашата игра... Може би преди четвърт век си успял да триумфираш в Олимпийските игри... Но когато Игрите на Смъртта приключат... ТИ ЩЕ СИ ПОРАЖЕНЕЦЪТ! Вече се хвана за въдицата веднъж изключително лекомислено... Отново обгърнат от булото на страха! Страхът, срещу който продължаваш така наивно да се съпротивляваш... Страхът, който продължава да те изкушава да се отпуснеш в прегръдката му и да го попиеш вътре в себе си... Да го погалиш... Да потанцуваш с него, вместо да го бориш! Тази твоя ахилесова пета обаче рано или късно ще те препъне и ще те изведе към твоя крах... Крахът, който толкова упорито опитваш да избегнеш и заобиколиш, ще изпълни завинаги цялото ти съществуване на земното кълбо... Приеми го, Angle... Вече аз съм този, който кове съдбата ти и пише житейската ти история... Твоите дни отдавна са преброени! Щом се срещнем отново, ще всадя мъката в най-дълбоките слоеве на душата ти, ще я направя твой вечен спътник и ще я печатам на телесната ти обвивка с доживотен белег... Белегът на гибелта! Белегът на Suzuki-gun... ICHIBA-A-AN!~

10. In-ring Promo with Kurt Angle ACtC-3dSQIaModmjzJNIEhhekjVCH7eRwa3vTTMk-qCDtJZYLZeeRCCkR-yadKo9HhnDGWwSNpKL5bhyYpW0s6tMbUSiBTcAVFyzaevn8FBzdyd6GDUM03hgZjgeDNKK968b-rM9lE6zrWLc9uuwuwJxO6fH=w320-h180-no?authuser=0 10. In-ring Promo with Kurt Angle ACtC-3fejsN2tU2m7DPy1OeR-6owAOCxYs2cj8OOg50G17MZPFc49SVM9dsM6om0sMzWt-QmBCwzRiD2QtyM5Ak6nF2wb1-iluOQXLF4WnMnb4RwXdwnpBl6uykfEZKaceQu5NhgsHWjwyd3d29k0jTTFgK6=w320-h180-no?authuser=0

Настръхнах...! Minoru отправи смразяващи думи към своя враг... Suzuki-gun отново се събират на целия кадър, гледайки обезпокоително към камерите! Suzuki отпива от стъклената си бутилка алкохол, след което я поставя обратно на масата, разливайки част от нея... И за финал се изплезва зловещо! Думите ми са недостатъчни, за да категоризирам този мъж... От самото начало всичко е било планирано! От предателството на Zack Sabre Junior до момента, в който Minoru беше затиснат в Ankle Lock-а на Angle и последвалото настъпление от Suzuki-gun... Всичко е било част от коварния план на най-лошия мъж наоколо! Дами и господа, шоуто продължава след това зловещо включване...

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, Cekoki and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. In-ring Promo with Kurt Angle   10. In-ring Promo with Kurt Angle Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. In-ring Promo with Kurt Angle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-ring promo with Kurt Angle
» 5. Half-Hour: In-ring promo with Kurt Angle
» 14. Main Event: In-ring Promo with the TNW World & RB Champion - Kurt Angle
» 13. Main Event: In-ring Promo with TNW World Champion John Cena who will respond to Kurt Angle
» 13 Kurt Angle will search who stole his clothes in-ring

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 429-
Идете на: