Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP   4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP EmptyНед 16 Май - 23:02

...
Върнете се в началото Go down
Mr. 305
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Mr. 305


Location : Miami, Florida
Join date : 17.04.2021
Posts : 39
Age : 50

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP   4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP EmptyПон 17 Май - 9:11


ONE... TWO... YOU HEAR THE CLOCK THICKING?

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP XnS7qeA 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP LfolPTh

I'M COMIN'

- Ladies and gentlemen, please welcome.. 
The newest TNW Superstar, Montel Vontavious Porter - M... V... P!~ 

Какво представяне само! Ето това вече е приказка! Дами и господа, ние сме отново обратно тук след рекламната пауза и се намираме в American Airlines Arena - Miami, Florida, където ще се проведе първото по рода си ''Rampage SuperShow''! Обикновенно, шоу след турнир се провежда на същата дестинация, на която се е състоял и самия турнир, но след миналата вечер имахме доста промени! Една от тях е, че Rampage промени името си на ''Rampage SuperShow''. Другата е, че миналата нощ на ''Civil War'', отбор Adrenaline загуби във гражданската война. Мигновенно след това шоуто бе премахнато, точно така - вече има само едно шоу! Но нека обърнем цялото си внимание към човекът, който излиза в момента! Една от най-горещите суперзвезди през последните седмици, The Most Valuable Player and the hottest ex free agent in the entire world - Montel Vontavious Porter! Миналата вечер на ''Civil War'', той успешно победи в in-ring return-a си, където се изправи срещу едно селянче. Ъм-м... как му беше името? Jimmy... Wang нещо си. Не помня вече, но помня какъв пердах изяде от ''Mr. 305''! Той успя да победи азиатския редник и то само за няколко минути! Директно след това, горкото момче бе изпратено в болница, а MVP най-вероятно се е прибрал в Miami с помощта на частния си самолет! Speak of the devil, ето го и него! Montel... Vontavious Porter - в целия си блясък! YEAHHHHHHHHH!!! Обстановката и атмосферата рязко се променя! Публиката в Miami, Florida веднага отскача от седалките си, след появата на този човек! Както знаем, Montel е от Miami и нищо чудно тълпата тази вечер да го окуражава! The Home town boy се показва в American Airlines Arena със същата тази усмивка и бавна походка от миналата вечер! Възрастните и повечето тийнейджъри aka лекенца, вадят телефоните си и започват да снимат, а малките фенчета се нареждат на първите редове с плакат и маркер в ръка! Те се надяват техния герой да отдели от времето си и да подпише плакатите им, но не мисля че това ще се случи! Porter няма време за такива глупости - grow up, kid! *Fire Explpodes* AND AGAIN THAT FIRE, FROM THE LAST NIGHT! Човече, ако всяка седмица виждаме това, то аз ще съм горд да се наричам фен на този човек! Невероятно представяне. На новия titantron, с който излиза можете да видите и кадри от миналата вечер, където Porter ''унищожи'' Jimmy Wang Yang! Едва ли ще го видим отново във федерацията. Но както се казва - всичко може да се случи!

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP MX622ZR 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP MYgG86E

''Mr. 305'' изминава дългата рампа, която го делеше от ринга. Но той няма директно да влезе в него - Не, не, не! Той заобикаля квадратното поле и както миналата вечер, MVP се насочва към нас - дали пък аз ще успея да взема автограф, или поне снимка?! Ха-ха, шегувам се! Въпросът ми е за какво ще говори MVP? Миналата вечер той спомена, че след неговата победа на турнира идва за златото на TNW, а именно The World Heavyweight Championship. But Seth Rollins is no longer holding that belt, so you saying that... MVP is going to fight... The Fiend?! Това някаква шега ли трябва да е?! Господин 305 си е изгубил ума, ако посмее да стори подобно нещо! Няма човек, който е успявал да сломи този дявол, не вярвам че и Porter ще се справи! MVP току-що ме подмина. Той се протяга и взима микрофон от колегите ни, а след това се втурва към стоманените стълби. Боже мой - Miami ще избухне! Не сме виждали по-разярена тълпа като тази в седмично шоу от много време! Почти всеки е дошъл тази вечер, за да подкрепя Porter! The Most Valuable Player изкачва стоманените стълби, а след това влиза в ринга и застава точно в средата! На лицето му се намира същата тази мазна усмивка, която ми се струва че ще я гледаме за доста дълго време! Музиката на Montel утихва - It's time...

Geor4, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$ and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Mr. 305
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Mr. 305


Location : Miami, Florida
Join date : 17.04.2021
Posts : 39
Age : 50

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP   4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP EmptyПон 17 Май - 15:08

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP PiOqKeX

MVP: КАК СТЕ, МАЯМИ?! YEAHHHHHHH!!! Човече, липсваше ми това място! Винаги е шумно, когато съм тук! Точно така трябва да се приведства една бъдеща легенда като мен! Дами и господа... моето име е Montel Vontavious Porter. And tonight... tonight is the big day! Време е за частните самолети, време е за мацките, време е за големите купони! И най-вече... It's time for the big belt! YEAHHHHHH!!! MVP! MVP! MVP! MVP! Hold on, hold on... Знам, че имате доста въпроси и запитвания относно мен - Ще отговоря на всеки един от тях! But first and most important thing - Ladies and gentlemen, we have a problem! Да, чухте ме правилно! Ние си имаме доста голям проблем тук! We've got a big o MVP size problem! Проблемът е, че тук е твърде лесно, да! Видяхте какво се случи миналата вечер на ''Civil War''! Казах какво ще направя - направих го! Победих за минути онзи селянин и го пратих в болница! Той няма да се възстанови на 100 процента и няма да може да се бие никога повече! Adam Pearce, това ли искаш да се случи и с другите ти топ звезди? Миналата вечер аз доказах на света, че още си ме бива! Доказах на целия свят, че отсега нататък Montel Vontavious Porter ще движи с големите кучета! Той ще плува с големите акули! Какъв ти е проблемът, Adam? You think I'm stupid? Where's my title shot? Аз се доказах! Доказах на всеки, че мога да се бия! Заслужих си шансът за световната титла! Не ми пука кой е шампионът! Та... как му беше името - The... The Fiend, is that right? His face is uglier than my *beep*, that's why he's wearing a mask! OHHHHHHHHHH!! Yea, you heard me right! FIEND IS GONNA KILL YOU! FIEND IS GONNA KILL YOU! Ако си мислите, че някакъв изрод може да ме спре - жестоко се лъжете! Не знам къде е завел световната титла, но ви обещавам че когато я спечеля, аз - Montel Vontavious Porter, ще я донеса в Miami! И всички вие ще можете да се доберете до нея! Nah, nah... I'm just playin' - that's too much! Но нека се върнем към главната тема - Baby Pearce! Та, моят шеф... той се опита да ме прецака! He thinks I'm a fool, just like that homeless dude Sami Zayn! Не, човече - аз не съм толкова тъп колкото него! Та моят е проблем е, че Pearce е избрал един от най-опасните и атлетични кечисти в целия свят! Да, онзи Jimmy Wang Yang е бил най-добрия в indie pro wrestling-a! Pearce се опита да ме изложи пред целия свят! Но какво направих аз? I face the fear of all indie wrestlers... И го направих за смях! THANK ME LATER, B-WRESTLERS! WHAT ARE YOU TALKING ABOUT? WHAT ARE YOU TALKING ABOUT? Yea, that's cool! Тази вечер... в моето ''Rampage SuperShow'' in-ring завръщане... Аз, Montel Vontavious Porter, ще се изправя срещу световния шампион в тежка категория - The Fiend! Adam Pearce, където и да си... You tryna make me look stupid in from of my whole entire fan base? In front of my hometown, where Mama MVP and my man - my father are watching me? BRING YOUR ASS OVER HERE AND MAKE THAT MATCH HAPPEN, RIGHT NOW! *Позната за всички ни песен, прекъсва MVP..*

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, SevBoom, JohnnyZ, Cekoki and Scroller харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
PearceDaddy
New User
New User
PearceDaddy


Join date : 03.10.2020
Posts : 42

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP   4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP EmptyПон 17 Май - 19:49

4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP TamlHC2

- Hey, hey, hey... hey! YEAHHHHHHH!!! Montel Vontavious Porter, what in the world is happening here? Как смееш да говориш такива лъжи в моето шоу? Jimmy Wang Yang е бил топ звезда?! Какви ги дрънкаш, човече? Той беше първия free agent в опашката, дадох ти този опонент за да те улесня! Не знам за какво приказваш, но ще ти кажа само едно - Wang не бе човекът, чрез който да си заслужиш мач за която и да е титла! Yea, you heard me right! MVP, харесва ми едно нещо в теб и то е смелостта ти и голямата ти уста, която печели доста пари на Total Nonstop Wrestling! So... here's what I'm going to do! По-късно тази вечер ти ще получиш мач... но не за титла! MVP: Man, come on! Хей, доислушай ме! Ако победиш в този мач ще ти дам шанс за някоя титла. Мачът ще бъда от вида Tag Team, а ти ще трябва да се изправиш срещу новите отборни шампиони - Timothy Thatcher & Tommaso Ciampa! OHHHHHHHHH!!! *MVP се хваща за главата и в момента съжалява дълбоко за това, в което се забърка.* О и още едно нещо - съотборникът ти е изненада! Съветвам те да загрееш хубаво, защото тези момчета не си играят игрички - buh-byeee... 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP   4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. Backstage Segment with Montel Vontavious Porter MVP
» 6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract
» 7. In-Ring promo with LAX
» 10. In-ring promo with LAX
» 6. In-ring Promo with ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 429-
Идете на: