Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: 3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels   3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels EmptyНед Май 16, 2021 11:02 pm

...
Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels   3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels EmptyПон Май 17, 2021 2:20 am

HUGE POP FROM THE CROWD IN MIAMI, FLORIDA!

3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels 1YIDuPf

- HELLO, MIAMI! THIS IS YOURS TRULY, THE NEW INTERCONTINENTAL HEAVYWEIGHT CHAMPION - "THE HEARTBREAK KID" SHAWN MICHAELS! YEAAAAAAAH! Миналата вечер беше печеливша не само за "Rampage SuperShow", но и за самия мен! Искам да поздравя момчетата от отбор "Rampage" за успеха. Те направиха така, че HBK да е от печелившия лагер. От развилата се гражданска война успях да получа това, за което толкова усилено се борех откакто се завърнах, а именно титлата на черноработниците, която блести ярко около кръста ми. Sweet Johnny, ти се би с чест, би се с достойнство! Последната глава от сагата ни бе един невероятен спектакъл. На "Civil War" с теб отново накарахме хората да говорят и подарихме на нашите почитатели един уникален, знаменит, петзвезден сблъсък. Историята обаче помни само победителите, синко и това бях именно аз! Нали знаеш какво казват хората, драги ми? Не се доверявай на змии. Можете да бъдете сигурни, че няма по-подходящ от "The Heartbreak Kid" да носи гордо този пояс! Because baby, I know a thing or two about hard work! Именно упоритата работа ме доведе до успеха. Но това бе лесната част. Трудното тепърва започва. Всъщност, то започва от тази вечер. Четири жадни за слава състезатели ще премерят сили във Fatal 4-Way битка малко по-късно в програмата на шоуто, с възможността да се доберат до шанс за Intercontinental титлата. Дали ще е Sami Zayn, който със сигурност ще извади няколко мои кирливи ризи и неприлични записи от срещите ми със страстни мои почитателки.... HA-HA-HA-HA! Или пък ще е Jeff Hardy, който ще се опита да ме докара до предела на силите ми и нещата ще придобият екстремен привкус? Кой знае, може да е някой измежду егоманиаците Christian и Bobby Roode... Които с удоволствие ще вкарам обратно в реалността, навирайки зъбите им в гърлото с моя Sweet Chin Music! THE FACT OF THE MATTER IS THAT "THE HEARTBREAK KID" IS READY TO TAKE ON ANYONE!

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, FreeRiver, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$, Cekoki and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
3. Backstage Promo with The New TNW World Intercontinental Heavyweight Champion Shawn Michaels
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. ME: Face-Off between TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes
» 13. ME: In-ring promo with the new TNW Champion - Shawn Michaels
» 9. Backstage interview with TNW Intercontinental Champion Shawn Michaels
» 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)
» ME: CLASH OF THE TITANS 'CAREER VS CAREER' WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Shawn Michaels (c) vs. Chris Jericho

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 429-
Идете на: