Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 BACKSTAGE

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

BACKSTAGE Empty
ПисанеЗаглавие: BACKSTAGE   BACKSTAGE EmptyСъб 8 Май - 17:41

-
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



BACKSTAGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE   BACKSTAGE EmptyСъб 8 Май - 23:05

Kayla Braxton: Дами и господа, Civil War е в разгара си! При мен е един човек, който няма мач тази вечер, но пък е тук, за да ни каже нещо много важно, слушаме те, Сами!

BACKSTAGE ACtC-3dkeE6ga5wr4uV49GN-kVKtN-gLi37WfJkgD_w2Lj0PHxtvCpRxnm5ZCpa800D1YBjS81YD6xrODugKZz72uYd2bjlgdMd5VseOvqgiM2HFebQrRSdr7VXlTHD2QCaMgalPfTsvAmdKBNSlBpLt0kfZOQ=w317-h180-no?authuser=0

Sami Zayn: Имам много неща да казвам, Kayla, представяш ли си? Сами Зейн няма мач тази вечер, каква загуба за компанията, каква загуба на рейтинги...Само, защото не приех предизвикателството на онзи наркоман, Джеф Харди...Който продължава да не приема факта, че е пристрастен към болкоуспокоителни...Колкото и да се опитваш да го прикриваш, колкото и да се опитваш да избягаш от миналото си, Джеф, то ще те преследва до края на живота ти, ако все още не ми вярваш, Харди, ако все още имаш някакви съмнения, че те лъжа, то всички съмнения ще изчезнат тази вечер, понеже съм ти подготвил още един видео материал, който е под формата на коментари от не кой да е, а от самият Стинг! Моля пуснете го, за да го видим...


Какво разочарование, какъв срам...Да се изложиш срещу легенда като Стинг...Да излезеш дрогиран в мач за Световната Титла на Total Nonstop Action....Ако бях на твое място, Джеф, щях сериозно да се замисля, дали да не потърся помощ?
Kayla Braxton: Кадрите, които видяхме бяха доста скандални, но въпреки това ми се иска да те питам още нещо, Сами, как ще коментираш коментарите, които направи Jeff Hardy за теб в социалните мрежи? Той каза и цитирам, че "Сами Зейн е страхливец и ако не приеме предизвикателството ми тази вечер, аз ще го преследвам и ще го провокирам, докато не го направи ".

BACKSTAGE ACtC-3eNTzT0ns_o7Mglch_pPTGHBtixSWU5lIDT6h7CzTzZb36EAe9JSRa-RmZLFMY8Tyv2_wkPfxmxRgxs-WOU1ydZPJ3z29AFG3fzAC2_jFyadgOIIS-Fros3MOOAI6loyV_Lbd289JEEaf8Iu9ANv-JhUw=w317-h180-no?authuser=0

Sami Zayn: Джеф Харди, както ти и аз знаем е дрогиран, той е под влиянието на болкоуспокоителни 24/7. А това, както знаеш, кара човек да разсъждава нелогично. Това са лъжи, които Jeff Hardy говори...Миналата седмица се видя кой е страхливеца. Този човек ме нападна в гръб, аз бях излязъл с цел да предизвикам онзи страхливец, Грегъри Хелмс, който се прави на контузен...Всички знаем, че ти няма нищо, Грегъри....Вместо да се криеш зад фалшиви адвокати и зад оправдания можеше да приемеш предизвикателството ми и да покажеш, че имаш поне малко топки, но ти не го направи...Нищо чудно, че ви отказах предизвикателството тази вечер, вие двамата с онзи дрогирания - Джеф Харди, не заслужавате вниманието ми и каквото и да правите, колкото и да се стараете, игричките ви няма да сработят срещу мен, защото аз предпочитам да се бия срещу истински мъже, а не срещу страхливци, които отказват предизвикателства и нападат в гръб...Наслаждавайте се на останалата част от шоуто...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

BACKSTAGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE   BACKSTAGE EmptyПет 14 Май - 20:47

*Камерите ни отвеждат зад сцената точно мигове, след като Shawn Michaels вдигна Интерконтиненталната титла в CO-ME мача. Вече бившият Интерконтинентален шампион седи напълно сам, но изведнъж Миз се насочва към него*

BACKSTAGE POqFJ54 BACKSTAGE 2srHVrT

The Miz: Хей, Джони искам да ти се извиня. Наистина мислихте само доброто. Исках да победим този нехранимайко. Не беше умишлено. Знаеш отлично, че винаги искам само....(*Случайно Mizanin, бързайки да настигне приятеля си го бутна*)

Johnny Mundo: За какво си тук? Не бях ли достатъчно красноречив? Казах ти милион пъти да стоиш далеч от моите неща. Как може да ти имам доверие като до сега само ми пречиш. Осъзнаваш ли, че ти с лека ръка провали целия ми труд? Наясно ли си колко дълги месеци аз троших тялото си за феновете и, за да мога да спечеля най-после ценен колан? Не ми отговаряй, аз ще ти кажа. НЕ! Защото ти си свикнал цял живот всичко да ти се поднася на тепсия. Ти си безскрупулен човек и нямаш задръжки. Ти си готов да измамиш, но знаеше добре, че аз не съм такъв човек!

The Miz: Наистина ли смяташ, че не ми пука? Аз провалих единствения човек, който е бил зад мен и в добро и в лошо. Не съм искал така да стане.

Johnny Mundo: Изобщо не съм учуден, че нямаш други приятели освен мен. Ти си егоистичен човек. Ти винаги ще поставиш себе си преди, който и да е било. Искаше отново да си в светлината на прожекторите. Беше готов да се възползваш от труда ми само и само отново да си тук. Никога не трябва да смесваш приятелството с работата! Та ти действаше все едно това е твоята война с Майкълс. Сега заради теб той царува с моята титла, която я спечелих с огромни усилия.

BACKSTAGE UOQdQ8h

Johnny Mundo: Знаеш ли, Миз? Наистина е вярна поговорката, че "Вълкът козината си мени, но нрава никога!" Точно като теб. Нямам нужда от фалшиви приятели. Наистина мислих, че ти си човек, на когото мога да разчитам и в добро и в лошо. Ти доказа тезата, че този бранш няма място за приятелства!

The Miz: Дай ми нов шанс, ще ти покажа, че наистина съм ти мислил най-доброто! Моля те, Джони! Къде отиваш?

Johnny Mundo: Някъде далеч от теб. Някъде където наистина ми мислят само и единствено доброто. Отивам вкъщи при жена ми. От сега нататък не искам да имам нищо общо с теб. Аз ще се справям сам. Както напълно собственоръчно успях да взема този колан, който сега е чужди ръце благодарение на теб!

The Miz: Почакай, Джони. Не го мислиш наистина. Това го говори разочарованието ти, а не самия ти! Все още си.....

*Мундо дори не изчака Миз да се доизкаже. Явно наистина вече няма да ги видим двамата заедно на ринга. Джони напусна бакстейджа. Вие не сменяйте каналите, защото ни предстои главният сблъсък за вечерта! The Fiend vs The World Champion, Seth Rollins in a Three Stages of Hell Match!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, FreeRiver and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





BACKSTAGE Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE   BACKSTAGE Empty

Върнете се в началото Go down
 
BACKSTAGE
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BACKSTAGE
» BACKSTAGE
» BACKSTAGE.
» Backstage
» BACKSTAGE

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2021 :: Civil War (2021)-
Идете на: