Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty8/5/2021, 18:41

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend VeLtUiE

1. Seth Rollins
2. The Fiend
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty9/5/2021, 16:53

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend JuuKtMu 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend W4lCLUa



- The following contest is a Three Stages of Hell match
And it is for The TNW World Championship! Introducing first,
The champion, from Devenport, Iowa, weight in 217 pounds...
"GOD" - SEEEEETH ROOOLLIIINS!!~


11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend ARkZmFb 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend PiUtanm

Corey Graves: Дами и господа, затегнете коланите, защото ни предстои един спиращ дъха мач! Пламъците, които видяхте преди броени секунди ще ви се сторят като детска игра, защото само след броени минути ще се впуснем директно в дълбините на ада! Подземното царство ще отвори своите порти, а участниците в тази касапница ще трябва да преминат и през трите кръга от него, кой от кой по-смъртоносен! Seth Rollins се появява в началото на рампата, крачейки гордо напред със Световната титла около кръста си. Шампионът изглежда по-готов от всякога! Той знае защо е тук тази вечер и няма да се прибере у дома без главата на The Fiend! Rollins има мисия, която е длъжен да изпълни на всяка цена, каквото и да му коства това. Тази вечер той ще се бори не само, за да спаси душата на Bray Wyatt, но и за спасението на TNW! Погледнете този мъж! В очите му няма нито капка страх! Дори след случилото се миналата седмица, Seth Rollins не трепва пред чудовището! Грозната гледка в Adrenaline успя да сломи шампиона физически, но не и психически! Тази вечер той отново е на крака, готов да жертва себе си в името на общото благо! Rollins провъзгласи себе си за "избраникът", който да сложи край на терора на The Fiend. Дали обаче ще успее да подплати тези свои думи с действия? Той вече извървя половината път по рампата и е все по-близо до ринга, който съвсем скоро ще се превърне в същински ад, буквално и преносно. Seth Rollins обаче е по-силен от страха! По-силен от гнева! По-силен от омразата!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend QBsDVQT 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend QjDoyTb

Michael Cole: Seth Rollins най-сетне премина по дългата рампа и всеки момент ще се качи на ринга. Преди това обаче той застава върху обтегача и вдига ръце високо във въздуха. Ето това е самочувствието, което трябва да притежава един световен шампион! Изправен очи в очи със смъртта, Seth Rollins дори не трепва! Това, което той носи около кръста си е едновременно голяма чест, но и огромна отговорност! Това е короната, която задължава този човек да стори всичко по силите си, за да прогони това създание от земите си веднъж и завинаги! The Fiend сее разруха навсякъде по пътя си, но ако има някой, който е способен да го спре, то това определено е Seth Rollins! Преди да стигне до него обаче, той първо ще трябва да премине през Bray Wyatt и неговото "пречистване"! Rollins лично се нагърби с отговорността да освободи душата на Bray, но за целта ще трябва да пролее неговата кръв точно на този ринг, на който стои в момента. И колкото и да не му се иска да го прави, единственият начин да го спаси е преди това да го нарани! Мнозина смятат Световния шампион за злодей, но днес той ще се бори за доброто на Total Nonstop Wrestling! Никой не е казал, че ще бъде лесно, но кога изобщо е било? През кариерата си Seth Rollins е минал през какво ли не и въпреки това е оцелял и до днес. В крайна сметка това, което не ни убива, ни прави по-силни! Шампионът поставя титлата върху рамото си и насочва поглед към рампата, където всеки момент ще се появи и Bray, за да може първия от трите кръга на ада най-сетне да започне, а заедно с него и ритуала за пречистването на Wyatt!

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, SevBoom, LegitBo$$, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty9/5/2021, 19:20

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

- And his opponent for the first fall - Bray Wyatt!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy

Michael Cole: И с танцова стъпка водещият на Firefly Fun House се появява пред очите ни, сякаш е дошъл на веселба. Сякаш случилото се между The Fiend и Seth Rollins през последните няколко седмици не е било реалност, а просто сцени от някакъв извратен филм.

Corey Graves: Какво очакваш? Гледаш право към режисьора на този филм! Като се замисля само с колко подобни изроди комуникираме всеки ден, без даже да подозираме, направо се разтрепервам.

Jim Ross: Bray Wyatt е напълно в свои води. Той обеща на Rollins, че ще направи всичко нужно, за да премахне "проклятието" на The Fiend от себе си, но можем ли да имаме дори капка вяра в словата му, особено след видяното на последния епизод на Adrenaline преди турнира? Поведението му в момента с нищо не затвърждава тези думи, по-скоро обратното. Сякаш само е искал да влезе в главата на Seth Rollins. И не забелязвате ли нещо особено? Лявата му ръка е превързана. Същата ръка, в чиято длан The Fiend отвори рана, за да подпише договора за мача с кръвта си!

Corey Graves: Да не би да намекваш, че Wyatt и The Fiend са едно и също създание?! Моля те, откъде тази налудничава идея?! Сигурно е претърпял трудова злополука в къщата. Нали майсторът му каза, че ще трябва да направи втора шпакловка на стените! Каквото и да опитва Wyatt - Rollins изглежда непоклатим. He already let Him in. Той знае какво е призванието му. Тази вечер отново ще станем свидетели на кръвопролитие. Но този път кръвта ще е по ръцете на Seth Rollins. В името на общото благо. В името на това да спаси както Bray Wyatt, така и всички нас...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty9/5/2021, 20:03

IT'S ABOUT TO GO DOWN!
BRAY WYATT - SETH ROLLINS - FOR THE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP!
ЦЯЛАТА ЗАЛА Е ЗАТАИЛА ДЪХ! ТЯ ЧАКА ТОЗИ МОМЕНТ ОТ ЦЯЛА ВЕЧНОСТ! 
HERE WE GO, BOYS - НАЧАЛООООООООО!!!!!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty9/5/2021, 23:16

Michael Cole: Гонгът току-що удари, което означава само едно - първият кръг на ада вече започна! Реферът дава знак за начало на мача, който е от вида First Blood. Seth Rollins обеща на Bray Wyatt да го освободи от проклятието, което тегне над него, но за тази цел той е длъжен да плати висока цена! Ако Wyatt иска отново да бъде свободен, той ще трябва да пролее своята кръв тази вечер, а повярвайте ми... Seth Rollins не се страхува да изцапа ръцете си! Шампионът обаче все още не бърза да се впуска агресивно в атака. Той бърка в задния джоб на екипа си и изважда...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend YikWWmJ 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend R8gtSU1

Corey Graves: Т-Т-ТОВА СА... КЛЕЩИ!? Е, НЕ! МАЧЪТ ТОКУ-ЩО ЗАПОЧНА, А SETH ROLLINS ВЕЧЕ ПОКАЗА ТЪМНАТА СИ СТРАНА! Вижте как гледа клещите... Тръпки ме побиват само като си помисля какво се върти в главата на този човек в момента! Rollins не веднъж се е проявявал като безмилостен тиранин, а този инструмент в ръцете му би могъл да се превърне в смъртоносно оръжие! Феновете по трибуните направо изтръпнаха при вида на ръждясалите клещи, които тракат в ръцете на шампиона. Тяхната реакция обаче бледнее пред тази на Bray Wyatt. Вече няма и спомен от усмивката, която допреди няколко секунди грееше на лицето му! Стопанинът на Firefly Fun House сякаш започна да се колебае дали пък не е взел грешното решение, приемайки предложението на Seth Rollins...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend 1hnhXBb

- "Come on, Bray! Be brave! You have to sacrifice yourself!
I know it's hard, but you have to do it! Приеми съдбата си, Bray!
Правя го за твое добро! Само така можеш отново да бъдеш свободен!"

Jim Ross: Seth Rollins сякаш усети колебанието у Bray Wyatt. Той надуши страха му и веднага опита да му напомни защо е тук. Шампионът си е поставил за цел да "освободи" Wyatt и е твърдо решен да го стори, независимо със или без неговото съгласие! Bray обаче не изглежда никак сигурен в избора си да влезе в жертвоприношение. Той сякаш размисли и ето, че отстъпва няколко крачки назад. Това никак не се понрави на Rollins, който по всичко изглежда не е дошъл тук, за да си губи времето! Той знае, че го чакат още два кръга и иска да свърши с първата си задача възможно най-бързо. Шампионът се спуска яростно напред към Wyatt и успява да го настигне преди да се е измъкнал. Той го сграбчва за врата, заклещвайки го в ъгъла на ринга, след което започва да крещи нещо в лицето му. От тук не мога да чуя с точност какви са думите на Rollins, но мога да предположа, че е нещо от сорта на: "Къде по дяволите си мислиш, че отиваш!?". В момента Bray се намира между чука и наковалнята! Гърбът му е плътно залепен за обтегача и път за бягство няма! Rollins го стиска за гушата с едната си ръка, докато в другата държи клещите. Вижте погледа на Bray! Зениците му рязко се разшириха, усещайки, че съвсем скоро ще пострада! Инстинктът му за самосъхранение проработи и единственият логичен рефлекс бе този за самозащита! Wyatt посегна към клещите и успя да ги избие от ръката на "GOD". По този начин той спаси себе си от сигурна гибел, но същевременно ядоса Seth Rollins още повече! Шампионът е бесен! Bray отказа да бъде пречистен доброволно и сега ще плати сурова цена за своето неподчинение! Rollins нанася няколко юмрука в черепа му, след което продължава офанзивата си с ритници в областта на ребрата. Wyatt не издържа на натиска и лека по лека се свлича надолу, докато най-сетне не се озовава на пода. Това обаче по никакъв начин не спира шампиона. Дори напротив! Той започва да го налага още по-яростно! Bray се гърчи от болка на пода, опитвайки отчаяно да се предпази от връхлитащите stomp-ове, но без успех! Rollins най-сетне слага край на безмилостното си нападение, само за да се подготви за още по-безмилостно такова! Той се оглежда за клещите, но така и не ги намира. Рингът обаче крие множество изненади, които биха могли да му послужат като оръжие и точно там ще търси Rollins! Той минава под долното въже, след което вдига покривалото и не след дълго се сдобива с kendo stick в ръка! Ето сега вече стана страшно! Шампионът се връща обратно на бойното поле, където го чака Wyatt, който опитва да се изправи на крака. Seth обаче няма да му даде тази възможност! Той вдига бамбуковата пръчка високо над главата си...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend M9GBxTZ 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend PCxS8KX

Corey Graves: И Я ЗАБИВА С ВСИЧКА СИЛА В ГЪРБА НА BRAY! И ПАК! И ПАК! И ПАК! SETH ROLLINS НЕ Е НА СЕБЕ СИ! ТОЙ ДОЙДЕ ТУК, ЗА ДА СПАСИ ДУШАТА НА WYATT, НО Е НА ПЪТ ДА Я ПОГУБИ ЗАВИНАГИ! ЗВУКЪТ ОТ УДАРИТЕ СЪС STICK-A НАВЯРНО СЕ ЧУВАТ ЧАК НА ПОСЛЕДНИТЕ РЕДОВЕ! ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО ЩЕ ОСТАВИ МНОЖЕСТВО БЕЛЕЗИ! И ВЪПРЕКИ ВИКОВЕТЕ НА СТЕНЕЩИЯ ОТ БОЛКА BRAY, ROLLINS Е БЕЗМИЛОСТЕН! ТОЙ ОПИТА ДА ГО НАПРАВИ ПО ЛЕСНИЯ НАЧИН, НО ОЧЕВИДНО ЩЕ СЕ НАЛОЖИ ДА СТАНЕ ПО ТРУДНИЯ ТАКЪВ! ШАМПИОНЪТ НЕ СПИРА ДА УДРЯ! ПАК И ПАК, И ПАК... ДОКАТО ПРЪЧКАТА НАЙ-СЕТНЕ НЕ СЕ ЧУПИ НА ДВЕ! И ЕТО, ЧЕ СЪЗНАНИЕТО НА SETH РАЖДА НОВА САДИСТИЧНА ИДЕЯ! ТОЙ НЕ ПУСКА ОСТАНАЛАТА ОСТАТЪКА ОТ БАМБУКА В РЪКАТА СИ, А ВМЕСТО ТОВА СЕ НАХВЪРЛЯ ВЪРХУ БЕЗПОМОЩНИЯ WYATT... И ОПИТВА ДА ИЗВАДИ ОКОТО МУ! ЕТО ТОВА ВЕЧЕ Е ПРЕКАЛЕНО! НАДЯВАМ СЕ ДЕЦАТА ДА СА СИ ЛЕГНАЛИ, ЗАЩОТО В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ЩЕ СЪНУВАТ КОШМАРИ! BRAY СЕ СЪПРОТИВЛЯВА С ВСИЧКИ СИЛИ, НО ОСТРИЯТ KENDO STICK СЕ ДОБЛИЖАВА ВСЕ ПОВЕЧЕ ДО ЛИЦЕТО МУ... ЩЕ УСПЕЕ ЛИ НЯКАК СИ ДА ОЦЕЛЕЕ!?


Последната промяна е направена от GOD на 9/5/2021, 23:37; мнението е било променяно общо 2 пъти

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, HeartBreaker, SevBoom, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty9/5/2021, 23:20

ЗА МАЛКО!
УАЯТ ОБАЧЕ ИЗРИТВА ШАМПИОНЪТ И ПО ТОЗИ НАЧИН СЕ ИЗМЪКВА!


Последната промяна е направена от Tomislavov на 11/5/2021, 17:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty10/5/2021, 01:41

Jim Ross: Жизненоважен ход от страна на Bray Wyatt, който бе на милиметри от това да изгуби едното си око!

Michael Cole: Зашеметеният Wyatt успя да изрита шампиона назад и бързо минава през въжетата, в опит да намери убежище извън ринга. Винаги коментираме как този човек не е на себе си, но какво ще кажете за поведението на Seth Rollins?! Той освен че изглежда непоколебим в мисията си да заличи The Fiend, е на път да стори това и със самия Bray! Чак е плашещо!

Corey Graves: Трябва да ви призная, много добре сме виждали на какво точно е способен Seth - неговата тъмна, безмилостна страна. Но не знам дали изобщо някога е имало такава ярост в погледа му. Wyatt може да бяга колкото си иска, обаче както самият той каза преди няколко седмици - "Не можеш да надбягаш съдбата си". Според мен трябва чисто и просто да я приеме и да остави "GOD" да го спаси, каквото и да му струва. Бъди смел, Bray! Do it for the greater good!

Jim Ross: Corey, склонен съм да се съглася, макар да усещам известна доза ирония в говора ти. Rollins моментално се втурна след Wyatt и няма да го остави да му се изплъзне, а го издърпва за пуловера... И ЗАБИВА ЛИЦЕТО МУ С ВСИЧКА СИЛА ПРАВО В КОМЕНТАТОРСКАТА НИ МАСА!

Michael Cole: Хора, препоръчвам ви да се отместите назад, защото не ми харесва изражението на Seth! Той премята ръката на Bray през врата си, хваща го здраво през кръста и го отлепя от пода... но Wyatt умело използва теглото си в своя полза и забива Headbutt в челото на шампиона! Добра контра, след която Rollins е в беда! "GOD" пада на едно коляно и се хваща за лицето, а Bray го сграбчва... И ГО ТРЪШВА ПО ГРЪБ ВЪРХУ МАСАТА!!!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy

- "Съжалявам, Seth! Не ме карай да го правя, моля те!
Умолявам те, не ме карай да те наранявам!
Трябва да има някакъв друг начин..."

Corey Graves: Чухте ли това?!

Michael Cole: Кое по-точно - звукът от колизията на Rollins с масата или обръщението на Wyatt към него? Защото чух и двете точно и ясно, но не знам кое от тях кънти по-силно в съзнанието ми в момента.

Jim Ross: Не знам дали това не е поредният му номер, но Bray наистина не показва признаци, че иска да поеме каквато и да е инициатива в този първи fall. В тази ситуация бе абсолютно наложително да се защити, обаче по никакъв начин не показва, че ще продължи атаката си над Световния шампион.

Michael Cole: Точно така, всъщност е на път да си тръгне от този мач. И не знам дали можем да го виним за това, че не спази думата си към Seth Rollins - той обеща да пролее собствената си кръв в името на това да изкара The Fiend от живота си, но надали е очаквал такъв подход от Rollins. Дори най-смелият човек на планетата би настръхнал при вида на клещите в ръката на Seth.

Corey Graves: Обещанието си е обещание, а когато е насочено към някого като Rollins, то си е чиста клетва! Не знам накъде се е запътил Wyatt, но шампионът вече е на крака и е по петите му... блъскайки го в ring post-а! Bray изскимтява от болка и се хваща за рамото, което няма как да не го боли след сблъсъка в стоманата!

Jim Ross: Seth веднага го премята под въжетата и започва да го налага със свирепи юмруци в главата. Водещият на Firefly Fun House е поставил ръцете на тила си, в отчаян опит да се защити или поне да намали нивото на болката, която неминуемо усеща. Това дава някакъв ефект, защото макар Rollins да не е спрял да го удря Wyatt успява да се изправи... УФ, но видяхте ли този Uppercut в брадичката му?!

Corey Graves: Направо си и го усетих! Нестандартен ход от шампиона, който сега се засилва към въжетата и ще опита да дооткачи челюстта на Bray с коляно в лицето...

Michael Cole: НЕ! ОТКЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ WYATT ИЗВАДИ ТОЗИ ХОД?! ТОЙ ПОЧТИ НЕ ПРЕКЪРШИ ROLLINS НА ДВЕ СЪС ЗВЕРСКИ CLOTHESLINE ПРЕЗ MID SECTION-А!!!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy

Jim Ross: Май го изкара точно откъдето питаш, Michael. Вижте погледа на Bray Wyatt - той се промени коренно, след като помоли Rollins за милост и Световният шампион ясно му я отказа. Ето как демонът в него току-що се появи на бял свят, право на лицето му.

Michael Cole: Наистина всякакви елементи на радост, игривост и дори болка са изчезнали от езика на тялото на Bray. Той се насочва към сглобката пред себе си, при това с доста странни движения...

Corey Graves: JESUS!!! СТРАННИ?! НИКОЕ ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОГЪВА ПО ТАКЪВ НАЧИН, ТОЙ НАПРАВО СИ УВИСНА С ГЛАВАТА НАДОЛУ! Знаеш ли кой е единственият друг случай, в който съм виждал нещо подобно?! В "Екзорсистът"! Мисля, че всички знаем за какво става въпрос в този филм! Именно това визираше Rollins! Ето срещу какво се бори той! Злите сили, които са обладали тялото и душата на Bray Wyatt и които трябва да бъдат изкоренени!

Michael Cole: What the...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy

- "Боже Господи! Seth, добре ли си?!
Прости ми, Seth! Не исках, кълна се!
Но не Го провокирай! Нищо добро няма да излезе от това..."

Jim Ross: Меко казано съм озадачен. Wyatt изглеждаше готов най-накрая да нападне, но за част от секундата сякаш освободи съзнанието си от каквото и да го контролира и отново е... "нормалното" си Аз. Не само това, но и се притече на помощ на Seth Rollins, проверявайки състоянието му! И ми се струва искрено притеснен за Световния шампион!

Corey Graves: Точно така, Bray! Гордея се с теб! Сега направи правилното нещо - дай му да те спаси! Остави се в Божиите ръце...

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, SevBoom, JohnnyZ, LegitBo$$, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty10/5/2021, 15:40

Michael Cole: Само допреди броени секунди Wyatt бе готов да разкъса Seth Rollins с голи ръце, а сега го моли за прошка... Сякаш обладан от зла сила, Bray загуби не само разсъдъка си, но и контрола над собственото си тяло. Той бе на път да стори нещо, за което щеше горчиво да съжалява. Дали пък влиянието на The Fiend върху него не е прекалено силно? Wyatt е като кукла на конци, а повярвайте ми... Не бихте искали да попадате в ръцете на неговия кукловод! Върху лицето на Bray е изписано искрено чувство на вина. Личи си, че той се покайва за действията си и иска да сложи край на всичко това. Wyatt знае, че ако продължи, злото вътре в него би могло да надделее и този път да не успее да го спре навреме. Той бавно се отдалечава от тялото на Rollins, след което се плъзга под долното въже и напуска пределите на ринга. По всичко изглежда, че Bray иска да си ходи от тук възможно най-бързо. Seth обаче не може да му го позволи! Той се зае лично със задачата да помогне на Wyatt и е длъжен да го стори! Шампионът бавно се надига от пода, подпирайки се на въжетата, и веднага се втурва по петите на Bray. Той успява да го настигне, след което го сграбчва за косата и го издърпва рязко към себе си. "Please, Seth! Stop! Don't do it!". Вече не съм сигурен дали Wyatt моли за милост или просто се опитва да предпази Rollins... Световният шампион обаче отказва да чуе молбите му! Той довлича Bray до металните стъпала, след което го поставя на колене...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend WYVYtj6

- "ТОЗИ, КОЙТО Е СЛЯП ЗА ИСТИНАТА...
ТОЙ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ПРОГЛЕДНЕ!"

Corey Graves: ЧУХТЕ ЛИ ТОВА!? НЕ ЗНАМ ЗА ВАС, НО АЗ ЛИЧНО НАСТРЪХНАХ ДО МОЗЪКА НА КОСТИТЕ СИ ОТ ТЕЗИ ДУМИ НА ROLLINS... Bray Wyatt сключи сделка със Световния шампион, но впоследствие размисли. Това очевидно никак не се е понравило на Seth, който изглежда твърдо решен да довърши започнатото по един или друг начин! И щом Bray Wyatt отказва да види, че всичко това е за негово добро... То изглежда ще трябва да плати с окото си! Rollins го е сграбчил за черепа и го натиска с всичка сила надолу към най-острата част на металните стъпала, а именно техния ръб! Мамка му, Seth! Не го прави! Have some mercy! Шампионът обаче е безпощаден! Wyatt отказа да пролее кръвта си доброволно, с което принуди Rollins да действа по този начин. Методите на шампиона може и да ви се струват прекалено крайни, прекалено садистични... Но за него това е единственият начин! Мислите си, че му харесва? Грешите! Той не го прави защото така иска... А защото така трябва! Въпреки силния натиск обаче, Bray отказва да се предаде и прави всичко по силите си, за да оцелее! И ето, че Rollins най-сетне се отказва! Не знам дали размисли или просто силите не му стигнаха, но можем само да се радваме, че не станахме свидетели на една наистина грозна гледка. Bray остава да лежи облегнат на металните стъпала, а Rollins бавно се отдалечава от него. Дори не искам да знам какво се върти в главата на този психопат! Той отново търси "играчка" под повърхността на ринга. Какво ли ще извади този път? Стол? Маса? Или пък... КУТИЯ С ИНСТРУМЕНТИ!? О, НЕ! НЕ ОТНОВО! Всяко едно нещо вътре в нея би могло да се превърне в инструмент за мъчение в ръцете на Seth Rollins! Шампионът отваря капака и първото нещо, което намира е отвертка! Затворете си очите! Това няма да бъде никак красиво! Rollins стиска отвертката в дясната си ръка и се втурва яростно напред към Wyatt...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend E7gPWdD

Jim Ross: МАЙЧИЦЕ МИЛА! ТОВА БЕШЕ НА КОСЪМ! ИНСТИНКТЪТ ЗА САМОСЪХРАНЕНИЕ НА BRAY ОТНОВО СЕ АКТИВИРА И ГО СПАСИ ОТ СИГУРНА ГИБЕЛ! НЕВЕРОЯТЕН РЕФЛЕКС ОТ СТРАНА НА WYATT, КОЙТО УСПЯ ДА СЕ ОТМЕСТИ ВСТРАНИ В ПОСЛЕДНИЯ ВЪЗМОЖЕН МОМЕНТ! Rollins заби отвертката с всичка сила в металните стъпала и остави сериозни следи върху тяхната повърхност! Не ми се мисли какво щеше да се случи ако вместо метала, острият инструмент бе срещнал тялото на Bray Wyatt! Стопанинът на Firefly Fun House се измъкна, или поне за сега! Той започва да лази отчаяно към кутията с инструменти, навярно за да намери нещо, с което да се защити по някакъв начин. Seth Rollins обаче е плътно по петите му! Bray опитва да се изправи на крака, но веднага бива посечен от шампиона, който сграбчва първото нещо, което му е под ръка, в случая метален стол, и го забива с всичка сила в гърба на Wyatt! Звукът от удара бе повече от внушителен! Bray се сгърчи от болка, но някак си успя да остане на крака, подпирайки се на ръба на ринга. Единствено apron-a пречи на Wyatt да се просне по очи на пода. Seth Rollins захвърля стола на земята и отново се насочва към кутията с инструменти! По всичко изглежда, че шампионът е твърдо решен да "ремонтира" Bray Wyatt тази вечер! Този път обаче той не си избира нещо метално и остро, а дълго бяло въже. Какво ли е намислил Rollins? "GOD" сграбчва Wyatt и увива въжето около дясната му ръка. Явно на Seth му писнаха игричките на котка и мишка и е решил да се подсигури!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Z5Goret 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend PiHhY5x

Michael Cole: Той намотава въжето няколко пъти около дясната ръка на Wyatt, след което я завързва за долното въже на ринга! Край! Bray е в капан! Той просто няма къде да избяга! Не му остава нищо друго, освен да се моли за милост! Но повярвайте ми... Когато става въпрос за Seth Rollins, думата милост не присъства в неговия речник! "НЕ ГО ПРАВИ, SETH! ТИ НЕ СИ ТАКЪВ ЧОВЕК! СИГУРЕН СЪМ, ЧЕ ИМА И ДРУГ НАЧИН! ЧУВАШ ЛИ МЕ!? SETH!! SE-E-ETH!!!". Bray прави всичко по силите си, за да разубеди шампиона, но думите му не са нищо повече от глас в пустиня! Seth Rollins е твърдо решен да свърши това, за което е дошъл!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend CpFob2j

Corey Graves: Rollins отново посяга към кутията с инструменти, където остана само едно единствено нещо... КЛЕЩИ! ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ ОТ ОНЕЗИ, КОИТО ТОЙ НОСЕШЕ В НАЧАЛОТО НА МАЧА! КРЪВТА НА WYATT ЗАМРЪЗНА САМО ПРИ ВИДА НА МЕТАЛНИЯ ИНСТРУМЕНТ! SETH ОГЛЕЖДА СВОЯТА "ИГРАЧКА" ЗА НЯКОЛКО СЕКУНДИ, СЛЕД КОЕТО ПРИСТЪПВА НАПРЕД КЪМ БЕЗПОМОЩНИЯ BRAY... DON'T DO IT, SETH! DON'T DO IT! МАМКА МУ, НЯКОЙ ДА СПРЕ ТОЗИ КУЧИ СИН ПРЕДИ ДА Е СТАНАЛО ПРЕКАЛЕНО КЪСНО! ПОДОБНИ НЕЩА НЕ БИВА ДА БЪДАТ ПОКАЗВАНИ ПО НАЦИОНАЛЕН ЕФИР! SETH ROLLINS ОБАЧЕ ИМА ДЪЛГ, КОЙТО ТРЯБВА ДА ИЗПЪЛНИ! ТОЙ СГРАБЧВА СВОБОДНАТА ЛЯВА РЪКА НА WYATT И ПОСТАВЯ ПАЛЕЦА МУ МЕЖДУ КЛЕЩИТЕ! КУЧИЯТ СИН ЩЕ ГО НАПРАВИ! ROLLINS ЗАПОЧВА БАВНО ДА ПРИСТЯГА КЛЕЩИТЕ! "СЪЖАЛЯВАМ, BRAY! ДЛЪЖЕН СЪМ ДА ГО СТОРЯ! ЗА ТВОЕ ДОБРО Е!". СЛЕД КАТО ИЗРЕЧЕ ТЕЗИ ДУМИ, SETH СТИСНА КЛЕЩИТЕ С ВСИЧКА СИЛА!! НЕ-Е-Е-Е!! ИЗРОД!!! САДИСТ!!! СПРЕТЕ ТОВА КОПЕЛЕ ПО ДЯВОЛИТЕ! ВИКОВЕТЕ ОТ БОЛКА НА BRAY WYATT НАВЯРНО СЕ ЧУВАТ НА КИЛОМЕТРИ ОТ ТУК! ПОВЕЧЕТО ОТ ХОРАТА ПО ТРИБУНИТЕ ВЕЧЕ ОТВЪРНАХА ПОГЛЕД, А НЯКОИ ОТ ТЯХ ДОРИ СА НА ПЪТ ДА СИ ТРЪГНАТ ОТ ЗАЛАТА! ПОДОБНИ ГЛЕДКИ КАТО ТАЗИ НЕ СА ЗА ВСЕКИ! SETH ОБАЧЕ НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ! ТОЙ СГРАБЧВА КЛЕЩИТЕ С ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ И ЗАПОЧВА ДА ИЗВИВА ПАЛЕЦА! ROLLINS НЯМА ДА СПРЕ ДОКАТО НЕ ОТКЪСНЕ ПРЪСТА НА BRAY WYATT!!!

GOAT, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, SevBoom, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty10/5/2021, 16:18

КАКВО?! ROLLINS, ДА НЕ СИ ПОЛУДЯЛ?!
АМА КАКВО ТИ СТАВА?! НЕ! НЕ! OH GOD! 
I CAN'T WATCH THIS!  THIS IS JUST BRUTAL! 
ROLLINS.. AHHHH.. ''THE MESSIAH'' ДЪРПА КЛЕЩИТЕ,
А ПРЪСТЪТ НА WYATT ОСТАВА МЕЖДУ ТЯХ! НЕ МОГА ДА ГЛЕДАМ!
НЯКОЙ ДА СПРЕ ТОВА! SETH ВЕДНАГА ХВЪРЛЯ КЛЕЩИТЕ И СЕ ОТДАЛЕЧАВА ОТ ТЯХ!
А ОТ WYATT СЕ ЛЕЕ КРЪВ! ТОВА ЗНАЧИ, ЧЕ.. СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ПЕЧЕЛИ THE FIRST STAGE!
БОЖЕ МОЙ! НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ! WYATT ПРОЛЯ КРЪВТА СИ - НО ТОВА Е ЦЕНАТА, КОЯТО 

БЕ ДЛЪЖЕН ДА ПЛАТИ! СЛЕДВА THE SECOND STAGE, WHICH IS - HELL.. IN A CELL!~ 

Don't cross Rhodes! харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 459

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty10/5/2021, 19:17

Jim Ross: My God! Виждал съм какво ли не в мачове от такова естество... но не и това! Със сигурност не и нещо такова!

Michael Cole: Seth Rollins прекрачи всякакви граници! Това ли беше "спасението", за което ставаше въпрос през последните няколко седмици?! Не, това са действията на един болен мозък, който може да се окаже дори по-извратен от този на Bray Wyatt!

Corey Graves: Колеги, на мен също изобщо не ми е приятно да гледам подобни сцени, но трябва да проумеете. Всичко, което Seth Rollins върши, е за доброто на всички ни! Понякога може да не го разбираме, но не трябва да се съмняваме в праведността на действията му!

Michael Cole: JR, май до нас има още една откачалка и тя е по-близо, отколкото си мислим...

Jim Ross: Погледнете само израженията на хората по трибуните, те са тотално погнусени от видяното току-що! Ако някои от тях станат и си тръгнат, няма да ги виня!

Michael Cole: Най-важното нещо в момента е на Bray Wyatt да му бъде оказана навременна и адекватна медицинска помощ. С помощта на рефера неговата дясна ръка вече е отвързана, но агонията му продължава на ринга. Той се е проснал по корем на тепиха и блъска по него с краката си, обаче болката му надали ще изчезне просто така. Не мога да си представя през какво страдание минава този човек в момента...

Jim Ross: Лекарският екип наистина трябва да побърза, защото рана като тази трябва да се третира по възможно най-бързия на... ПОЧАКАЙТЕ МАЛКО, КЛЕТКАТА ЗАПОЧВА ДА СЕ СПУСКА!!!

Michael Cole: Не, не, не, what the hell is going on?! Някой трябва веднага да спре това! Wyatt вече няма абсолютно никакво място на ринга срещу Seth Rollins, особено в такова физическо състояние!

Corey Graves: Съжалявам, че ще ви го съобщя, но май-май няма да видим The Fiend тази вечер. Пригответе се да отпразнуваме успешната защита на Световния ни шампион само след минути!

Jim Ross: Една наистина тъмна мисъл изплува в съзнанието ми, докато наблюдавам реакцията на Seth Rollins. Тази ехидна усмивка на лицето му, сякаш всичко това по един или друг начин е било планирано! На него грам не му пука за здравето на Bray Wyatt, всичко е в името на тази проклета титла!

Michael Cole: Напълно съм съгласен. Детайлите в тази ситуация са нещо, което може да се роди само и единствено в главата на "The Architect". Той постави Wyatt в капан, за да може да избегне среща с The Fiend!

Corey Graves: О, моля те! Кога станахте такива психолози и двамата?! Rollins чисто и просто иска да сложи край на мъките на Wyatt, за да може медицинският ни екип да му окаже помощ възможно най-скоро! А, ето ги и тях - навреме, както винаги! О, не! Колко жалко, изглежда ще трябва да доизчакат клетката да се спусне до долу...

Jim Ross: Rollins обаче е на път да очерни името си завинаги в моите очи - той не обръща никакво внимание на лекарите, а вместо това е надвиснал над безпомощния Wyatt като буреносен облак, който всеки момент ще стовари гръмотевица...

Corey Graves: Е не! Непростимо е да изпитваме технически затруднения в главен мач на турнир, особено когато сме на най-интересната част!

Michael Cole: Corey... не мисля, че това са просто технически затруднения...

Corey Graves: За какво гово... не-е-е! Няма начин, невъзможно е! Нали?!

Jim Ross: Световният шампион в момента размишлява над абсолютно същото нещо! Ако наистина е имал план как ще се развие този двубой, то това нещо не е влизало в сметките му... GOD ALMIGHTY, ПОГЛЕДНЕТЕ КЪМ BRAY WYATT!!! WYATT БАВНО СЕ ВДИГА НА КРАКА И БОЛКАТА НА ЛИЦЕТО МУ СЕ Е ПРЕВЪРНАЛА В ПЪРВИЧЕН ГНЯВ!!! ROLLINS СЕ ОБРЪЩА КЪМ НЕГО И НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА! SETH ROLLINS Е В ТОТАЛЕН ШОК... А WYATT МУ ПОМАХВА, СЯКАШ КАЗВА СБОГОМ... И ИЗЧЕЗВА В ТЪМНИЦАТА!!!

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Q3LFdQK

Michael Cole: Който се смее последен, се смее най-добре! С нетърпение чакам да видя изражението на Rollins, след като осветлението се върне към нормалното.

Corey Graves: Запомни тези си думи, колега. Има още много време за смях тази вечер...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy
- HE'S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS, HE'S GOT THE WHOLE WIDE WORLD IN HIS HANDS,
HE'S GOT THE WHOLE WIDE WORLD IN HIS HANDS,
HE'S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS...

Jim Ross: Не знам кой от вас е в настроение да се смее, но мен ме побиха тръпки οτ... каквото и да е това!

- HE'S GOT THE EARTH AND SKY IN HIS HANDS, HE'S GOT THE NIGHT AND DAY IN HIS HANDS,
HE'S GOT EVERYBODY HERE HIS HANDS,
HE'S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS...

Michael Cole: Имам чувството, че Rollins и Wyatt се напредварват за това у кой живее по-голямото зло. Заслушайте се само в думите на този детски хор и ще разберете Кого възпяват. Черните наметала, безличните изражения и монотонната мелодия...

- HE'S GOT THE ITTY BITTY BABY IN HIS HANDS, HE'S GOT THE ITTY BITTY BABY HIS HANDS,
HE'S GOT THE ITTY BITTY BABY IN HIS HANDS,
HE'S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS...

Michael Cole: А това вече със сигурност кара корема на Seth Rollins в момента да се обръща! Bray Wyatt на няколко пъти намекна, че Световният шампион наскоро стана баща на малко момиченце. Представете си един ден и то да е част от този ансамбъл на мрака...

Jim Ross: Хорът е обградили клетката от всичките й страни и всяко едно от тях е вперило поглед в Seth Rollins, който изглежда трепери. Какви ли мисли се въртят в съзнанието му? Ами ако тези деца са станали свидетели на безмилостните му действия спрямо Bray Wyatt преди малко?! Това ли е човекът, от когото тези деца ще оформят мирогледа си, както и впоследствие неговата собствена дъщеря?!

Corey Graves: Не забравяй Кой дърпа конците, JR! Кой е причината тези деца да са тук и да правят това?! Той...

Michael Cole: И само със споменаването на името Му светлините отново изгасват...

Jim Ross: JESUS CHRIST!!!

Michael Cole: ЕТО ТОВА ВЕЧЕ МОЖЕ ДА ДОКАРА НЯКОЙ ПРИСТЪП НА SETH ROLLINS!!! "НЕГО" ВСЕ ОЩЕ ГО НЯМА, НО ВСЯКО ЕДНО ДЕТЕ ОТ ТАЗИ СИМФОНИЯ НА МАКАБРА Е СЛОЖИЛО НЕГОВА МАСКА...

11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Giphy
- HE'S GOT THE BIG BAD MONSTER IN HIS HANDS, HE'S GOT THE BIG BAD MONSTER IN HIS HANDS,
HE'S GOT THE BIG BAD MONSTER IN HIS HANDS,
HE'S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS...

Spoiler:

GOAT, Don't cross Rhodes!, Dimarata, SevBoom, JohnnyZ, Cekoki, Rainmaker and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend   11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: Seth Rollins vs. The Fiend
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 11. Contract signing between The Fiend and TNW World Champion Seth Rollins
» ME : Seth Rollins vs. ???
» 2. No-DQ Match: The Miz vs. Seth Rollins
» Opening show with Seth Rollins
» 4. In-ring Promo with Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2021 :: Civil War (2021)-
Идете на: