Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. Segment with Sami Zayn

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

13. Segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: 13. Segment with Sami Zayn   13. Segment with Sami Zayn EmptyСъб 1 Май - 21:55

-
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



13. Segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment with Sami Zayn   13. Segment with Sami Zayn EmptyНед 2 Май - 15:16


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, Сами Зейн.

13. Segment with Sami Zayn ACtC-3fpuSrSHxVAatgiESIFVsbo_i2PgUjLxtiId1-3TkIQrUnFs-37YVNcG_SNQ_lS_Rn2y5mrj0Pimops72Wz4g2jsu9V9Qx0Isxx_TLfEAlu3BOodLTojz5-FK6xh7ZpNaMjaW99gu1TjPvAs5Gp7ur8TA=w317-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Сами Зейн не е доволен, може да го видите върху лицето му...Миналата седмица. Той беше прецакан от Грегъри Хелмс.
Jerry Lawler: Така беше, дори и да не харесвам, Сами, трябва да призная, че това, което направи, Хелмс, беше прекалено.
Corey Graves: Бившият шампион в Лека Категория го очаква съд, няма съмнение в това.
Jerry Lawler: Едва ли му пука много на Gregory Helms, че ще бъде съден, той има толкова пари, че може да си го позволи!
Corey Graves: Не говори така, Джери, представи си, че Sami го изръси с някаква сума, която не може да изплати, парите не са всичко.
Jerry Lawler: Като се замисля, може и да си прав.
Corey Graves: Разбира се, че съм прав, аз винаги съм прав.
Jerry Lawler: Едно се чудя, Graves, дали Зейн ще извика тази вечер, Грегъри Хелмс?
Corey Graves: Ако е в залата, ще го извика, разбира се.
Jerry Lawler: Ами Джеф Харди, него няма ли да извика?
Corey Graves: Естествено, че ще го извика, където е Грегъри Хелмс, там е и Jeff Hardy!

13. Segment with Sami Zayn ACtC-3dogOwkCgYlDkLvr29KW6ybz2lSAcRYup_i45yI3CnIu5CEHQ4u2_kfFWkB5FTiqIiGyNM7sXvY52o3JLX3updUM3q6TUoXnmrvwsu4fj9_rkoq6LeE8Bbe3L3uQoCuSgEgY4rIrp2IIA7XX-jk4jz9TQ=w317-h180-no?authuser=0

Jerry Lawler:
Щом казваш! Сега Зейн казва на снимачния си екип да стой край ринга, след като прави прави това, той влиза и взема микрофон, явно иска да ни каже нещо, нека го чуем!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



13. Segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment with Sami Zayn   13. Segment with Sami Zayn EmptyНед 2 Май - 16:13

Sami Zayn: Миналата седмица аз бях победил Джеф Харди. Всичко беше измислено перфектно, докато не се намеси Грегъри Хелмс, знаеш ли, Gregory? Досега нямах проблем с теб, да разхождаш се с наркоман, насам-натам, тръгнал си по лош път, закопаваш си кариерата. Но аз ти простих за тези неща, всички правим лоши избори в живота си, но и всички плащаме скъпо за тях, докато правя това промо, Хелмс, на вратата ти ще дойдат адвокати, за да ти връчат призовка...Няма значение кой ще отвори, дали ти, дали жена ти. Вие ще вземете тази призовка и ще се явите в съда, сумата, която ще заплатиш ще бъде огромна...И ако по някакъв начин, ти откажеш да платиш глобата си, то ти ще влезеш в затвора...Точно така, Helms, чу ме, ти направи своя избор миналата седмица и сега ще си понесеш последствията! Освен това имам и друго да ти казвам, Грегъри, искам да те предизвикам на мач следващата седмица, за първи път в историята - Сами Зейн срещу Грегъри Хелмс, нека го направим или може би те е страх? Страх ли те е Helms?

13. Segment with Sami Zayn ACtC-3fLWTs0qEI0scrkpQUiowBOAup22hnTcp-4oDDVJZMvjmxg6opWrOM3bVmGtnm61PiGCtLBPNZXc0Mat9-i_-SGXMreHn05FpLZ8gi3hMbPnJW9ddMl3c2pA1cDH99BhhjH9n_Vn-HBbJbmeRyLitRxqg=w320-h180-no?authuser=0

Все още ли си най-дълго държалият Титлата в Лека категория? Съмнявам се, не и от това, което виждам в днешно време, Gregory Shane Helms не е нищо повече от протежето на Джеф Харди, една марионетка, кукла на конци, която изпълнява заповедите на един наркоман, от който семейството му се срамува...Ти не си такъв, Грегъри и сега е моментът да го докажеш! Излез на ринга, погледни ме в очите и приеми предизвикателството ми, нека си разчистим сметките веднъж завинаги.

13. Segment with Sami Zayn ACtC-3c3W7E3YGNc5FYcGA2mEySA7xkCUU-Ifu1sytmxbJpeNox_OcAutlBx8p3B7e57ZtxJLjNkJEt6aNUykYtq-Bcgwu8gERqsgUKD6x56Tg-NgnYoeWc5zK-8xtMQzbtsoVmvjHz0B6hj7qgtdWaoCuUzNw=w320-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Сами Зейн прекалява доста, но е прав.
Jerry Lawler: Дали Хелмс ще приеме предизвикателството? Това може да е мач, който ще се помни с години! Позната музика се пуска в залата!
Върнете се в началото Go down
Cekoki 2.0
New User
New User
Cekoki 2.0


Join date : 02.09.2015
Posts : 61

13. Segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment with Sami Zayn   13. Segment with Sami Zayn EmptyВто 4 Май - 23:49

*САМИ БИВА ПРЕКЪСНАТ, НО НЕ Е ОТ ГРЕГЪРИ ХЕЛМС. НЯКОЛКО ОТ РАБОТНИЦИТЕ НА TNW ПРИСТИГАТ И ПОСТАВЯТ ДИВАН КАКТО И МАСА. ЗЕЙН Е МЕКО КАЗАНО ИЗНЕРВЕН ОТ ТОВА КАКВО СЕ СЛУЧВА. ИЗВЕДНЪЖ Е ПОСТАВЕН МИКРОФОН И СПЕЦИАЛЕН ANNOUNCER ИЗЛИЗА. TONY ATLAST Е ТУК!*

13. Segment with Sami Zayn Giphy.gif?cid=790b76111ab4e4cc80d8d817d64950cbe94b0c33896e0219&rid=giphy

Tony Atlast: Всичко това се случва със специалната намеса на Грегъри Хелмс. Но преди той да дойде тук първо искаме всички вие да посрещнете неговият адвокат и предишен мениджър Abraham Washingtoooon!

13. Segment with Sami Zayn Giphy.gif?cid=790b7611ed63442b00004fb6d591f3f8b2a2eeea5e509ef7&rid=giphy

Abraham Washington: Well, well... WHAT A SURPRISE! През колко ли много неща не преминах вече. Започнах като кечист, продължих като мениджър, а от 2019 година съм и адвокат. Човек трябва да преминава през всякакви професии. Трябва да растем. Днес имам удоволствието да представлявам един добър приятел. Човек, с който сме делили ринг. Бил съм и нещо като негов агент. Мога да заявя, че Греогър Хелмс е един супер сериозен мъж, който е отличен мениджър. How ever. Макар и с малък опит като адвокат имам много добри резултати. Аз бях потърсен от Хелмс понеже срещу него бяха повдигнати меко казано несериозни обвинения. Тук съм сега, за да ви покажем колко нелепи са тези обвинения! *SAMMI ZAYN ОТ НЯКОЛКО МИНУТИ СТОИ НА РИНГА И СЕ ЧУДИ КАКВО СЕ СЛУЧВА*


Washington: Моля посрещнете мениджъра на Jeff Hardy.. GREGORY HELMS!

13. Segment with Sami Zayn Giphy 13. Segment with Sami Zayn Giphy

Washington: Добре дошъл, Грегъри. Радвам се да те видя отново! Този път по по-добри причини. Първо искам да кажа на г-н Зейн да остане на ринга понеже нещата, които ще чуе го засягат пряко. Моля те, Хелмс спазвай добрия тон както се разбрахме и кажи каквото имаш към г-н Зейн.

Gregory Helms: Ах, Сами, Сами.. Не знам какво да те правя. Говориш, че Jeff Hardy е наркоман, а ти изпращаш адвокати за това, че те хванах да мамиш миналата седмица? Май ти си този, който е на нещо, ако ме разбираш (*Феновете започват да ръкопляскат и да скандират*). Аз мога да потвърдя, че Харди не е взимал никакви непозволени субстанции в последната година. Както виждате съм сам без моя приятел. Но какъв страхливец си ти в действителност? Предизвикваш ме на двубой след като си наясно, че аз не мога да се бия повече на ринга. I'am not 100 percent clear for wrestling. Също така знаеш, че аз се завърнах в Total Non Stop Wrestling като мениджър и нямам правото да се бия на четириъгълника. За това ме предизвика на двубой, защото знаеш, че няма как да го приема. Както спомена и Abraham ние се познаваме от много време. Той е адвокат от скоро, но всички можем да чуем за големите му успехи. След като ти прати несериозните си обвинения по мой адрес аз реших да го повикам. Не, за да ми помага, а за да можем да ти се посмеем. Наистина ли мислиш, че ще ме глобят солено за това, че съм помогнал на съдията да забележи момент, в който ти мамиш. Млади човече, когато аз съм правил тези измамни неща на тепиха като съм си слагал краката на въжетата ти си се бил в училищните салони. Но все пак Ейбрахъм, като професионалист сподели какво мислиш.

Abraham: Какви ли не случаи съм попадал за краткото време от както съм адвокат. Работил съм с наркомани, престъпници и какви ли не още хора. Но такива нелепи обвинения не бях виждал. Истината г-н Rami Sebei е, че ако моя клиент реши може вие да се озовете в ареста. Вие нарушихте много закони. Нека да започнем с това, че вие говорихте против компанията. Вие пуснахте клипове, които не са автентични. Обвинихте компанията и началниците и в незаконни дейности. г-н Зейн вие уронихте престижа на федерацията, която ви дава пари. Миналата седмица вие също така посегнахте на моя клиент. Може би най-сериозното престъпление е, че използвахте фалшифициран видео клип на Джеф Харди и без доказателства вие го клеветихте, че е нарко зависим. Ако моя човек, Хелмс нареди можем да направим живота ви мизерен. Може да останете без пари и свобода. *Рязко по лицето на Сами започва да се изписва тревога.*)

Gregory Helms: Доста нарушения за човек, който се "бори" с несправедливостта, не мислиш ли? Въпросът ми е сега дали да не накажем този човек? Заслужава ли си да изпратим Зейн на топличко? (*Феновете скандират *YES! YES! YES! YES! Виж, Сами. Имаш късмет, че ние в North Calorina сме научени да си разчистваме сметките с юмруци на ринг!Ти ядоса много моя клиент, Джеф. Той иска да си разчисти сметките с теб на турнира Civil Wars! За това какво ще кажеш да се изправите един срещу друг на турнира? Има ли топки, Сами?

Sami Zayn: Вие сте престъпници! Вашият адвокат е някой корумпиран! Това е заговор срещу мен и отказвам да се бия със зависими хора!

Gregory Helms: МНОГО ЛОШО, ЗЕЙН! НИЕ И БЕЗ ДРУГО НЕ ИСКАХМЕ ДА ЧАКАМЕ ДО ТУРНИРА. ДОРИ ДА ОТКАЗА МАЧА ТИ ТРЯБВА ДА СИ НАУЧИШ УРОКА! КАКТО КАЗАХМЕ НИЕ В СЕВЕРНА КАРОЛИНА СМЕ НАУЧЕНИ ДА СЕ БИЕМ! ТАКА, ЧЕ САМИ ПРЕДВИЖДАМ МНОГО СКОРО, ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ТИ СРИТА ЗАДНИКА! АЗ ВИ КАЗАХ, ЧЕ СЪМ САМ ДНЕС, НО МОЖЕ НЕ Е ТОЧНО ТАКА!



Tommy End and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

13. Segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment with Sami Zayn   13. Segment with Sami Zayn EmptyПет 7 Май - 23:58

Corey Graves: За какво по дяволите говори Хелмс, че няма да чакат до турнира? И също как така, че може да не е сам? Сами е прав за това, че цялата компания е корунпирана и че Хелмс трябва да бъде съден! Но и Хелмс вади добри доводи срещу Зейн!WOW, САМИ, ПАЗИ СИ ГЪРБА! ,, The Great Liberator" бива ритнат в стомаха и отнася

13. Segment with Sami Zayn 13Jx0Zb

TWIST OF FATE!!!


13. Segment with Sami Zayn VWsPYnV

Corey Graves: Знаех си, че Хелмс лъже през цялото време! Сами също знаеше, че Джеф Харди се крие някъде и ще нападне. И като мишка ,, Енигмата" нападна в гръб, докато ,, Либератора" се занимаваше с Shane Helms! Ето затова Зейн направи филма си за корупцията в TNW, за да изобличи мениджъмънта. Колеги, няма ли да кажете нещо?!

Jim Ross: Кори, това което ще ти кажа е, че Сами Зейн си заслужи този Twist of Fate след нещата в които обвини Харди и даже намеси семейството му. Сами пресече границата и сега ще си понесе последствитята. ТОЗИ ЗАСЛУЖАВА ЗАТВОР, ДАЖЕ И КАЗАРМА! Единственото което ще кажа е БРАВО, ДЖЕФ! Джери, какво мислиш ти за тази атака?

Jerry Lawler: На същото мнение съм, JR! Джеф винаги ми е бил близък приятел и да слушам глупостите, които Sami разправяше просто бяха недопустими. Ако Zayn е мъж и има достойнство ще приеме мача, за да видим кой е по-добрия от тях двамата! Виждате как Енигмата и Хелмс отново се подиграват на Хелмс, че даже и адвоката се присмива!

Corey Graves: Сами е прав! Тук всички са заблудени и сигурно и вие двамата сте зависими както Джеф Харди! Може би и за вас двамата трябва да бъде направен филм, за да ви видят какви мажоретки сте! Браво на ,, The Great Liberator" за това, че разпространява истина и дано успее да се отърве от Харди! Дами и господа, останете с нас и не сменяйте канала!

Pete Apple, FreeRiver, Cekoki and Tommy End харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. Segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. Segment with Sami Zayn   13. Segment with Sami Zayn Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. Segment with Sami Zayn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Segment with Sami Zayn
» 6. Segment with Sami Zayn
» 3. Backstage segment with Sami Zayn
» 3. Backstage Segment /w Sami Zayn
» 7. Backstage segment with Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 428-
Идете на: