Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Backstage Segment with Roman Reigns & ???

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

7. Backstage Segment with Roman Reigns & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Backstage Segment with Roman Reigns & ???   7. Backstage Segment with Roman Reigns & ??? Empty1/5/2021, 21:42

-
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 637
Age : 19

7. Backstage Segment with Roman Reigns & ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Backstage Segment with Roman Reigns & ???   7. Backstage Segment with Roman Reigns & ??? Empty5/5/2021, 22:38

7. Backstage Segment with Roman Reigns & ??? IKS27oC

Chris Jericho: Reigns! Reigns! Човече, ъъхх! Извинявай за думите и деянията ми! Виж, зная, че изрекох твърде груби и тежки думи за теб! Зная, че действах грешно! Ти днес ми доказа, че не си това, за което те мислих! Изправи се мъжки срещу мен! Един Junior, щеше моментално да избяга, без да погледне назад! Но... ти не си такъв! Ти заслужаваш тази капитанска лента! Доказа го с онзи Spear, който ме държа на земята толкова дълго време! По дяволите, никога през живота си не съм чувствал толкова голяма болка! Ти разруши стомаха ми, а след което ясно ми показа, защо теб са избрали като капитан на това шоу! Виж... дай ми шанс, ще се променя! Искам отново да се реванширам! Искам отново да погледнем заедно за доброто на това шоу! Тази вечер, аз ще взема този мач! Ще успея да преборя двама от противниковия отбор, даже ще успея да ги нараня до такава степен, че да усещат болката още през мача ни на Civil War! Също така, аз ще изляза пръв в двубоя между Adrenaline и Rampage! Искам да защитавам пръв нашето любимо шоу! Смятам да пречупя всеки един от това шоу пълно с Junior! Та... какво ще кажеш Reigns, приемаш ли извиненията ми!

Reigns, поклаща глава, а след което продължава напред!

GOAT, Pete Apple and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
7. Backstage Segment with Roman Reigns & ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Backstage segment with Roman Reigns
» Backstage Segment with Roman Reigns
» 8. Backstage Segment With Roman Reigns
» 3. Backstage Segment /w Roman Reigns
» 6. Backstage segment with Roman Reigns and Seth Rollins

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 428-
Идете на: