Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract   6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract Empty1/5/2021, 21:42

-
Върнете се в началото Go down
Mr. 305
#BlackLivesMatter
#BlackLivesMatter
Mr. 305


Location : Miami, Florida
Join date : 17.04.2021
Posts : 39
Age : 50

6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract   6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract Empty1/5/2021, 21:55

HISTORY HAS BEEN MADE…


6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract ThZk0f1

Adam Pearce: Ladies and gentlemen, this is a big day for us. Not only for us, but also for the company! Total Nonstop Wrestling най-сетне успя да се договори с Montel Vontavious Porter! History has been made!  След седмици договаряния, MVP подписа пет годишен договор с компанията! Rampage and Montel Vontavious Porter have agreed on a contract to bring Mr. Porter’s services to Sunday Night! 

Adam Pearce: Така, MVP, нещата ще станат бързо и лесно! Това е договорът, вземи химикалката и моля подпиши тук.. така, also here.. and here! It’s done! Поздравления, господин Porter, you are the newest TNW and Rampage Superstar, congratulations, sir! I'm going to give you some time to say some words..

6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract Af7R06x

MVP: YES! FINALLY! THE MOST VALUABLE PLAYER HAS SIGNED A CONTRACT FOR THE MOST VALUABLE CONPANY AND SHOW IN THE ENTIRE WORLD! Щастлив съм, че най-сетне успяхме да се договорим с господин Pearce и да подпиша договора! Обещавам ви – ще се превърна в най-успешната суперзвезда, която е съществувала някога! Ще доведа Rampage до успех! Ще превърна шоуто в пари! Хора като Roman Reigns, Shawn Michaels, Seth Rollins.. all bunch of fools and losers! Forget about them! From now on – It’s only M.. V.. P! Та, преди да започнем с празненствата, дошъл съм да отговоря на няколко ваши въпроса! Нека ги чуем! Кой ще бъде пръв? *PORTER! MR. PORTER! HERE! MVP!* Yea, you – with the white hoodie and the curly hair – what’s your question, dog? 

Random Fan: Здравейте, господин Porter и благодаря, че ме избрахте! MVP: Yeah, fo sho! Та моят въпрос е следният – Как се чувствате след като повечето фенове ви нарекоха ‘’Overrated’’? Ще опровергаете ли целият свят, който твърди че сте поредният фукльо, който няма да успее да пробие в бизнеса? 

MVP: Man, what the hell is that question? Are you for real? Фукльо?! Coming from a guy who probably dance on a TikTok videos! Security, get this guy the hell out of my eyes! And make sure he will never come back! The entire world is talking about me! MVP ще плува с големите акули! Той е тук, за да се превърне в световен шампион! За да чупи рекорди! За да бъде запомнен като най-великата супер звезда, живяла някога! А след това да влезе в залата на славата! Ти смееш с цялата си наглост да идваш на най-важното събитие в света и да ми говориш глупости?! Nah, man! This ain’t how things are working here! Засрами се! Върви си вкъщи, pal! So, I’m going to answer one last question, before we start celebrating! Make sure It’s not stupid like this kid’s! Who is the lucky one today? *MVP! SIR! PLEASE, ME! UAUAUA!* Alright, alright, shut your mouth and stop begging me! Да, ти – С грозната прическа, очилата, и тениската на Manchester City.. go on! 

Random Fan: Добър вечер, Mr. MVP! Моят въпрос е кратък – Кога ще видим Montel Vontavious Porter в действие? When are you going to make your in-ring return? And who is going to be your opponent? Изобщо ще участвате ли на предстоящият турнир ‘’Civil War’’? 

MVP: Yea, finally some good questions! Listen, dude, my return IS going to be next week! Да, чухте ме правилно! Montel Vontavious Porter ще направи своето завръщане на ринга, другата седмица на Civil War! Опонентът ми – няма да ви издавам, но ще ви кажа само едно – мачът ще се получи страхотен! Заедно със съперникът ми ще оберем цялата слава и внимание! Е, ако трябва да бъда честен, то аз ще бъда този, който ще я обере! Победата ми е гарантирана! В кърпа вързана е! Alright, that’s it! No more questions! Благодаря на всички, освен на бялото момче с къдревата коса, че дойдохте! Now let’s start celebrate, ЩЕ БЪДЕ ЗВЕЗДНО, ХА-ХА! 

GOAT, Cekokichka, Don't cross Rhodes!, Pete Apple, JohnnyZ, LegitBo$$, Cekoki and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
6. Montel Vontavious Porters signs a "Rampage" Contract
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. In-ring Promo with Montel Vontavious Porter MVP
» 9. Backstage Segment with Montel Vontavious Porter MVP
» 8. The TNW's European Champion Sami Zayn signs the handicap match contract
» ME : WORLD CHAMPIONSHIP MATCH - Seth Rollins (c-Madness) vs. Brock Lesnar (Rampage) vs. Triple H (Rampage)
» ME : GET THE CONTRACT TLC MATCH

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 428-
Идете на: