Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes   6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes Empty18/4/2021, 15:54

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1055
Age : 23

6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes   6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes Empty23/4/2021, 01:57

Corey Graves: Дами и господа завръщаме се след кратката пауза, от която определено имахме нужда след събитията, които се случиха до този момент в шоуто. Разбира се всеки път на първото седмично шоу след PAIN ставаме свидетели на страхотни неща и този път не е изключение. Още преди същинското шоу да започне генералните мениджъри на двата бранда си обявиха война, която ще кулминира на турнира Civil War, който е след по-малко от месец. Те дори обявиха своите избраници за традиционния 5 срещу 5 мач, но за това ще говорим, когато му дойде времето. Следващото нещо в програмата ни тази веч...(големия екран в залата се включва) Чакайте какво?! Наблюдаваме картина от бекстейджа и по-точно личната съблекалня на Джерико. Там обаче влиза не кой да е, а Американския кошмар Коуди Роудс. Двамата имаха схватка в миналия Rampage и искрено се надявам да не се стигне до някакъв конфликт между тях, защото те ще бъдат част от отбора на шоуто на бранд войната и един евентуален конфликт може да бъде пагубен. Коуди обаче изглежда миролюбиво настроен, но нека все пак наострим внимание към това, което има да каже на своя колега.

6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes CopiyDs

Cody Rhodes: Ей Крис, сигурно се чудиш за какво съм дошъл да говоря с теб, тук в твоята лична съблекалня в бекстейджа на Рампейдж. Да, ние с теб може да имахме битка помежду си, само преди 2 седмици, но тази вечер аз не съм дошъл тук, за да се бия с теб. Както знаеш двамата участвахме в този нелеп мач за Ред Бул титлата, която вместо да бъде на рамото на някой от нас отиде в конкурентния бранд, благодарение на нечестната победа на Крисчън. А, както знаеш нищо не обединява двама души толкова, колкото омразата им към общ враг. Точно за това съм сега тук пред теб.
Chris Jericho: Will You Please Shut The Hell Up? I'm tired of Juniors like you... Когато влязох отново в Tnw, знаех че ще бъда принуден да се бия още със зелени! Но... не предполагах, че дори и в личното ми пространство ще навлезете. Момче, ти си плод на велико семейство, което изписа името си със златни букви в този велик спорт! Но действията ти от миналите седмици, до сега показват твоята наивност! А нахлувайки ми в личното пространство изгуби и малко уважение, което имах за теб! Или пък все още си ефектиран от събитията миналите седмици? Нима наистина успя да загубиш на най-големия турнир по такъв абсурден начин? За разлика от теб, аз обаче имам несвършена работа! Забрави за съвместна работа с мен, не желая да отглеждам още едно дете
Cody Rhodes: Чакай, чакай Крис...Нека не се заблуждаваме, истината е, че ако Крисчън не беше поставил краката си на въжетата, помагайки си нямаше шанс да ме елиминира и наистина на финала на този мач трябваше да останем ние двамата. Факт е, че бяхме прецакани, но сега е момента да покажем, че ние няма да се примирим и няма да оставим нещата така.
Chris Jericho: Звучиш точно като наивник! Junior, вслушай се малко в съветите на баща си! Той е велик атлет, който послави този спорт! Не вярвам, той да те е научил на тези оправдания... Най-вероятно са плод на твоята наивност! Но ако не успееш да се научиш по лесния начин, то повярвай ми тук е пълно с акули, които ще те изядат! В момента си в опасна зона! Претърпя меко казано смехотворно поръжение, което може да преобърне цялата ти кариера! И ето тук идва разликата между легендите на кеча и зелените! В този спорт, тежкото поръжение може да бъде най-големия ти кошмар! Цял живот да те преследва и да руши натрупаната инерция, която притежаваш! Но може да бъде и трамплин в твоята кариера! Ако ги превъзмогнеш и продължаваш да се бориш, успеха ще бъде част от теб! И затова ти си точно ти, все още си зелен!

6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes JVC9p0A

Cody Rhodes: Както и да е, това вече е затворена страница. Не искам повече да се споменава изобщо този мач и тази титла. Аз обаче имам предложение за теб...
Chris Jericho: Последен шанс да ми грабнеш интереса
Cody Rhodes: Както добре знаеш на ринга, освен мускули се изисква и ум. А също така всички знаем много добре, че две глави мислят по-добре от една. Може би вече ме усещаш на къде бия?!
Chris Jericho: Гледайки енергичността ти, искаш да се сражаваме рамо до рамо! Или по-скоро, аз да ти бъда детегледачка
Cody Rhodes: Точно това ти предлагам! Нека загърбим враждата, която имахме по между си в името на общата победа. Нека го направим за благото на нашия бранд Rampage, което е в нашите ръце. Както знаеш ние двамата ще се бием за честта на шоуто срещу враговете от Adrenaline на Civil War и с общи усилия, именно ние двамата ще изведем отбора ни до победата!
Chris Jericho: Имаш предвид, че аз ще изведа отбора до победа! Особенно след поредната ми загуба, мисля че никога през живота ми не съм се чувствал толкова силно емоцията на отмъщението! Аз ще си отплатя за всичко през последните седмици!
Cody Rhodes: А също така Крис... Не забравяй, че в отбор Adrenaline може да срещнем лице в лице човека, който отне нашите моменти на PAIN XII. Помисли и над това и ми кажи... С МЕН ЛИ СИ?! С МЕН ЛИ СИ В БОРБАТА И В ТОВА НИЕ ДВАМАТА ДА ДОНЕСЕМ ПОБЕДАТА НА RAMPAGE?!
Chris Jericho: Момче, успокой се! Единствената причина поради, която правя това е Rampage! Това съоръжение е построенно от имена като моито! Ако аз не се бия за това шоу, то няма кого друг! Ще го направя за къщата, която Jericho построи! И заради, която даде всичко... защото I Am The Best In The World At What I Do!
Cody Rhodes: ТИ РЕШАВАШ! НО ЗНАЙ, ЧЕ НА CIVIL WAR ОТБОРА Е НА ПЪРВО МЯСТО!

6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes SC53hu9
 

GOAT and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
6. Backstage Segment with Chris Jericho & Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Cody Rhodes vs. Chris Jericho
» 9. Backstage segment with Cody Rhodes
» Backstage segment with Cody Rhodes and Shane McMahon
» 15. ME: Cody Rhodes & Chris Jericho (from team "Rampage) vs. Christian & Edge (from team "Adrenaline")
» 4. Backstage segment between TNW Global Champion Cody Rhodes and Triple H

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage 426-
Идете на: