Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2365

ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk   ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk - Page 2 Empty29/11/2019, 22:53

ROLLINS СЕ ИЗМЪКНА! CM PUNK ЗАТЯГАШЕ ЗАХВАТА ВСЕ ПО-СИЛНО С ВСЯКА ЕДНА ИЗМИНАЛА СЕКУНДА, НО ROLLINS СТИСНА ЗЪБИ И ОТКАЗА ДА СЕ ПРЕДАДЕ! Seth бе на ръба на силите си, но въпреки това не се отказа и намери начин да се измъкне от коварните лапи на своя съперник. Punk изглеждаше стабилен в своя захват и сякаш бе спипал Rollins между чука и наковалнята. Световният шампион обаче показа воля и стисна дясната си ръка в юмрук, забивайки я с всичка сила в черепа на "The Straight Edge Savior". От начало Punk съумяваше да удържи на натиска, но в последствие започна да се пречупва и в крайна сметка отпусна ключа. Rollins се въргаля на пода и се държи за врата, дишайки тежко. "The Architect" едва не бе удушен, но за свой късмет намери начин да се отърве навреме! Punk лежи по гръб на тепиха, поставил ръка на слепоочието си. Юмруците на Rollins успяха да размътят мозъка на "The Chicago Made" и той изглежда разклатен. Факт е, че CM Punk бе взел надмощие на ринга в последните няколко минути от мача. Дали световният шампион има останали сили, за да направи comeback? Той се надига нагоре и започва да пълзи бавно към въжетата. Seth се изправя, подпирайки се на тях, а Punk лека по лека се отърсва и също се изправя на крака. Rollins опитва да направи крачка напред, но краката му сякаш поддават и той залита назад, облягайки гърба си на обтегача. Очевидно умората у световния шампион е прекалено голяма, а силната болка във врата допринася още повече за това. Punk като една истинска акула успява да "надуши кръвта" и веднага насочва погледа си към Rollins. Той стиска зъби и се втурва яростно напред към него. CM Punk сякаш се готвеше за нова атака, но Seth успя да реагира буквално в последния възможен момент и намери начин да вдигне десния си крак високо във въздуха точно навреме! Punk не успя да се спре и наниза черепа си право на ботуша му! "The Straight Edge Savior" залита назад, държейки се за носа, а по този начин Rollins успя да си спечели няколко изключително ценни секунди, в които да си отдъхне и отново да опита да се върне в играта. CM Punk обляга гърба си на въжетата, а Rollins на свой ред се впуска в атака, изхвърляйки го от ринга с брутален саблен удар! Seth обаче също полетя напред по инерция и последва CM Punk над третото въже. Ето, че битката е на път да се пренесе извън пределите на бойното поле! Rollins пръв се изправя на крака и сравнително бързо се насочва към Punk, който все още е на четири крака. Seth се навежда над него и го сграбчва за врата, правейки опит да го повдигне от пода. Punk обаче го сграбчва през кръста и успява да го избута напред, забивайки гърба му право в ръба на ринга! Световният шампион на TNW изкрещя от болка, а викът му се чу чак на най-горните редове на стадиона! Seth се просва на колене, държейки се за кръста, а CM Punk се възползва от създалата се ситуация и успява да вдигне покривалото на ринга. Какво ли е намислил? PUNK ВАДИ МАСА! ЕТО СЕГА СТАВА НАПЕЧЕНО! Той я разпъва и я поставя в началото на рампата. Какво ли е намислил? Punk повдига Rollins от пода и прави опит да го тръшне през масата. Seth обаче някак си успява да се приземи зад гърба му, стъпвайки здраво на двата си крака. Punk се обръща назад... SUPERKICK! БА-А-АМ! ROLLINS ИЗБУХНА! CM PUNK БЕ ПРИСПАН! ТОЙ ЗАЛИТА НАЗАД И ЛЯГА ВЪРХУ МАСАТА! ТОВА Е ШАНСЪТ НА SETH! ТОЙ ТРЯБВА ДА ГО ГРАБНЕ! ХАЙДЕ МОМЧЕ! ДАВАЙ! Rollins поема дълбока глътка въздух, след което бавно се насочва обратно към ринга. Той влиза между въжетата, а след това се изкачва върху обтегача. Нима отново е готов да полети? Последният подобен опит за акробатична маневра от негова страна не завърши особено сполучливо. Дали пък този път няма да е различно? Rollins се изправя! ТОЙ СКАЧА-А-А...

ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk - Page 2 0oxO200

FROG SPLA-A-ASH!

MAMMA MIA-A-A! DID YOU SEE THAT!? SETH FREAKIN' ROLLINS ПОЛЕТЯ КАТО ВОЛНА ПТИЦА И СЕ СТОВАРИ С ЦЯЛАТА СИ ТЕЖЕСТ ПРАВО ВЪРХУ CM PUNK! МАСАТА Е НА ПАРЧЕТА! КАКВО ИЗПЪЛНЕНИЕ! КАКВА КРАСОТА! ВСИЧКИ ФЕНОВЕ ПО ТРИБУНИТЕ НА VIVACOM ARENA В СОФИЯ СА НА КРАКА! НЕВЕРОЯТНО! CM PUNK СЕ ГЪРЧИ ОТ БОЛКА НА ПОДА, ДЪРЖЕЙКИ СЕ ЗА РЕБРАТА! Rollins също изглежда наранен след това гмуркане. С тази своя маневра той рискува много, но такива моменти рискът си струва! Rollins бавно се изправя на крака, дишайки тежко. Той изглежда все по-уморен, но надежда определено има! Той влезе в този мач много по-изтощен и залозите не бяха в негова полза. Punk на няколко пъти бе изключително близо до победата и до световната титла, но Seth някак си успя да съхрани своите шансове в мача, а ето, че сега той е този, който диктува случващото се на ринга и извън него! Той отмята дългата си коса назад, а след това се навежда над трупа на Punk и със сетни сили успява да го вдигне от пода. Rollins завлича тялото на CM Punk обратно до ринга и го връща между въжетата заедно със себе си. Дали ще последва опит за туш? Явно не! Очевидно Rollins има нещо друго на ум! Той отстъпва няколко крачки назад, отдалечавайки се в ъгъла на ринга. Punk прави отчаян опит да се изправи на крака. Той вече е на четири крака, а Seth обляга гърба си на обтегача и започва да чака! Погледнете го! Като истински хищник той дебне своята плячка! Punk лека по лека се надига. Той вече е на четири крака - в идеална позиция за Curb Stomp! Rollins се усмихва! Той е готов да дръпне спусъка! Готов е да сложи точка на спора! Световният шампион стиска зъби и с последните останали сили в себе си се втурва напред, готов да обезглави CM Punk!

ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk - Page 2 EmuEfSb

CURB STO-O-O-OMP!

ДА-А-А-А! ЗАКОВА ГО! ЧЕРЕПЪТ НА CM PUNK ОТСКОЧИ С ВСИЧКА СИЛА ОТ ТЕПИХА! ТОЙ БЕ ДО ТУК! ROLLINS ПАДА НА КОЛЕНЕ И БУКВАЛНО ЛЯГА ВЪРХУ БЕЗЖИЗНЕНОТО ТЯЛО НА СВОЯ ОПОНЕНТ! ТОВА Е ОПИТ ЗА ТУШ! ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА СТАДИОНА СА НА КРАКА И ТРЪПНАТ В ОЧАКВАНЕ ДА ВИДЯТ ТРЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ! ТОВА ЛИ Е КРАЯТ!? ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е... ЩЕ УСПЕЕ ЛИ SETH ROLLINS ДА СЛОЖИ ТОЧКА НА СПОРА И ТАЗИ ВЕЧЕР ДА СИ ТРЪГНЕ ОТ ТУК КАТО СВЕТОВЕН ШАМПИОН!?
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6440
Age : 21

ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk   ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk - Page 2 Empty1/12/2019, 14:10

STOOOOMP!
ROLLINS ВЕДНАГА ПРАВИ ОПИТ ЗА ТУШ!
ТОВА ЛИ Е ВСИЧКО? ЕДНО-О-О... ДВЕ-Е-Е-Е...
ДАААААА! ТРИИИИ! SETH ROLLINS СИ ЗАПАЗИ ТИТЛАТА!
Върнете се в началото Go down
 
ME: TNW World Championship Extreme Rules Match > Seth Rollins (c) vs. CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ME: TNW World Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Roman Reigns
» 1. TNW World Championship Singles Match > Seth Rollins (c) vs. Curt Hawkins
» 5. TNW Tag Team Championship Match > Seth Rollins (c) & CM Punk (c) vs. The Undertaker & Kazuchika Okada
» 3. TNW Pure Championship Extreme Rules Match > Big Show (c) vs. Adam Cole
» 8. ME: Triple Threat Match for the TNW World Championship > Brock Lesnar (c) vs. Seth Rollins vs. AJ Styles

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2019 :: Great Bulgarian Bash (2019)-
Идете на: