Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 RAW - обща тема за дискусии

Go down 
+9
Geor4
Petioo09
Glorious_One
Adam
Rainmaker
SevBoom
Tommy End
Cekoki
Yuliyan
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyВто 30 Мар 2021, 19:16

Грехота е талантлив и голям кечист като Стайлс да бива забутан в шибаната отборна дивизия. Същото важи и за Миз който просто трябва да squosh-не " опонента си "
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7283

RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyСря 07 Апр 2021, 17:56

5.4.2021 написа:
Drew McIntyre engaged in a war-of-words with Bobby Lashley en route to WrestleMania

Xavier Woods def. AJ Styles

Braun Strowman def. Elias & Jaxson Ryker

WWE Women’s Tag Team Champions Nia Jax & Shayna Baszler def. Asuka and Rhea Ripley

Bobby Lashley def. Cedric Alexander

The Miz and John Morrison's humiliating attack on Bad Bunny led to a WrestleMania upgrade

Riddle def. Mustafa Ali

Drew McIntyre def. King Corbin

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7283

RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyВто 20 Апр 2021, 12:09

19.4.2021 написа:
MACE and T-BAR once again attacked Drew McIntyre

The Viking Raiders def. Cedric Alexander & Shelton Benjamin

Charlotte Flair engaged in a war-of-wars with Raw Women’s Champion Rhea Ripley and Asuka

Riddle def. Randy Orton

Naomi & Lana def. Nia Jax & Shayna Baszler

Damian Priest disrupted Miz & Mrs. Celebration on “Miz TV”

Elias def. Kofi Kingston

Alexa Bliss described how Lilly helped her when she was a kid against a mean little girl on "Alexa’s Playground"

Drew McIntyre def. MACE & T-BAR by disqualification

MACE & T-BAR def. Drew McIntyre & Braun Strowman by disqualification

Damian Priest def. The Miz

Sheamus beat down Humberto Carrillo before their Open Challenge Match

Asuka def. Charlotte Flair
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6447
Age : 21

RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyВто 15 Юни 2021, 12:39

Ако не беше Twitter нямаше да разбера, че е имало RAW. Реших да го погледна от Youtube и все едно съм си пуснал едно от последните шоута. Едно и също всеки път. Звездите на шоуто се броят на пръстите на едната ми ръка, даже няма и пет звезди там. RAW има нужда от освежаване и нови звезди. Ще трябва да се викат хора от NXT. Ако не са Smack-а и NXT, то WWE щеше да фалира преди месеци.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyВто 11 Яну 2022, 14:41

Scroller написа:
Ако не беше Twitter нямаше да разбера, че е имало RAW. Реших да го погледна от Youtube и все едно съм си пуснал едно от последните шоута. Едно и също всеки път. Звездите на шоуто се броят на пръстите на едната ми ръка, даже няма и пет звезди там. RAW има нужда от освежаване и нови звезди. Ще трябва да се викат хора от NXT. Ако не са Smack-а и NXT, то WWE щеше да фалира преди месеци.

Напълно подкрепям този коментар. Raw стана като Impact Wrestling, дават едно и също...Не знам как е NXT в момента, но сигурно и то е по-интересно от Raw. Мен лично, Първична Сила ме загуби като зрител, докато не почнат да стават по-интересни, няма да ги гледам.
Върнете се в началото Go down
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 189
Age : 22

RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyСря 05 Апр 2023, 01:25

Понеже няма тема за Манията ще си кажа мнението тук. За мен лично се получи страхотно шоу и това е една от най-добрите Мании, които съм гледал. И като качество на мачовете и като истории, всичко беше на ниво. Преди турнира не следях случващото се от септември месец насам, но гледайки последния Рау преди КМ и самата КМ ми направи впечатление, че има истории, които вървят още откакто гледах редовно кеч. Бейлър - Едж, Мистерио - Мистерио, Усотата - Зейн и Оуенс, Шеймъс - швабата... Все истории, които са градени над половин година. Евала бе брат ми, евала!

Austin Theory - John Cena: Не беше от добрите мачове на Джонката, явно е позагубил форма, а и се пази. И въпреки това, самият факт, че шибана легенда като Сина има вражда и мач за Манията (било то и слаб) е повече от радващ. Самият му ентранс и 10 минутното му присъствие на ринга е нещо положително. Достави и с промото в хода на враждата, които изгледах наскоро.
Теорията пък е младо и талантливо копеле и победата му бе логична.

Рей - Доминик: За мен това бе мачът на вечерта. Доставиха с ентранси, двубоят беше качествен, а хийл играта на младши е страхотна. Евала на Рей,че все още го умее, дори на тези години! Това е възможно да беше и последният му мач на Кеч Мания и се радвам за победата му! Доминик има потенциал и да видим какво ще направи оттук насетне.

Оценка: ****

Зейн и Оуенс срещу Усотата: Тук логичното се случи. Зейн получи своя момент и заедно с Оуенс, който през последните године е един от най-добрите worker-и ще бъдат добри шампиони.

Оценка: ****

Женските мачове и шутовете ги скипнах.

Първа вечер - 7/10


Втора вечер:

Брок срещу Омос: Лично на мен ми хареса и надмина очакванията ми. Двамата направиха приличен двубой и беше нещо нестандартно Леснър да бъде доминиран и подмятан така, както се случваше в голяма част от двубоя. Все пак обаче логична победа на Брок.

Оценка: *** 1/4

Гюнтер срещу Шеймъс срещу Дрю:

Феноменален мач! Подозирах, че този двубой ще открадне шоуто и така и стана. Тримата се РАЗЦЕПИХА от бой, имаше напрежение и всичко се развиваше на добро темпо. Може би трябваше да дадат победата на Шеймъс, но им е простено.
Иначе Интерконтиненталната титла не знам откога не е била толкова престижна и за това трябва да благодарим на Гюнтер и Шеймъс. Невероятен мач още веднъж!

Оценка: *****

Едж - Бейлър: Вероятно последен мач на Острието на КМ и аз лично останах повече от доволен от него. Трябва да се наслаждаваме на всеки сегмент, двубой или ентранс с участието на този човек! Двубоят беше сред добрите на турнира и имаше всичко. Маси, стълби, прътове, столове, спотове, че дори и кръв. Радвам се, че "The Rated R Superstar" спечели, заслужава го!

Оценка: **** 1/2

Рейнс - Коуди: Един от най-добрите мейн евенти в историята! Най-великият шампион в историята на кеча срещу Коуди Роудс, който се радва на доста стабилна подкрепа и много хора вярваха, че именно той ще детронира Румен. Двамата се разцепиха от бой в мач, който беше сигурно над 30 мин. и в нито един момент не стана муден или скучен. Финалните 10тина минути бяха велики и изпълнени с драма, а напрежението в тях бе нечовешко. Поне на 3 пъти си помислих, че всичко приключва.
Уникален двубой и правилно за мен решение Рейнс да запази! Единствено по-интересно би било вместо братовчедите да бяха коствали победата на Коуди, това да беше направил Ортън и двамата да започнат вражда, но това вече е дрийм букинг.

Оценка: *****
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6447
Age : 21

RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 EmptyСря 13 Мар 2024, 23:02

От както Triple H пое контрола нещата се покачиха драстично. Доволен съм от развоя на събитията при Коуди, Рейнс, Ролинс и Скалата. Дрю е уникален heel. Напълно заслужава да спечели Световната титла на манията. Жалко само че няма да е в главния мач, но титлата е по-важна. Рейнс ще мине рекорда на Хоган за най-много Мейн Евенти на мания, което мен лично ме радва. Ясно е че Скалата и Роман ще спечелят отборния, но ми е интересен развоя в главния мач на втората нощ какво ще се случи. US-а изглежда ясен. Orton, Owens и Logan ще са замесените, но това което не ми харесва при другата мид-кард титла е че точно Sami Zayn намериха за опонент на Гюнтер. Ако някой ще сломява Гюнтер това трябваше да е поне Chad Gable който има потенциал и заслужава този шанс или просто Sheamus. Сами от както му мина ръна с Тага ми е безразличен като Оуенс. С двамата не става кой знае какво толкова интересно. Дано Гюнтер запази на манията, защото не му е време сега да дропи, поне до Summerslam се надявам да изкара с титлата и после да го готвят за спечелване на мелето догодина.

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RAW - обща тема за дискусии   RAW - обща тема за дискусии - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
RAW - обща тема за дискусии
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» NXT TV - обща тема за дискусии
» SmackDown - обща тема за дискусии
» AEW Dynamite - обща тема за дискусии
» SummerSlam 2010 - Официална тема !
» Фен тема на безсмъртния Хълк Хоган

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Professional Wrestling :: World Wrestling Entertainment-
Идете на: