Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 15. Segment w/ Sammy Guevarra

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 287
Age : 27

15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty
ПисанеЗаглавие: 15. Segment w/ Sammy Guevarra   15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty12.04.24 22:56

Rampage Saturday Night написа:
....

___________________
15. Segment w/ Sammy Guevarra Hq720
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2905

15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. Segment w/ Sammy Guevarra   15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty17.04.24 21:46



-Ladies and Gentlemen, please welcome
"The Spanish God", Sammy Guevara!

15. Segment w/ Sammy Guevarra Q1P9W3M 15. Segment w/ Sammy Guevarra 6FzTuLA

Corey Graves: Само го вижте този човек! Вижте как отново има една врата, която стои на рампата, но този път по всичко изглежда от нея няма да се покаже никой или няма да изчезне някой оттам! Всъщност през нея ще мине "The Spanish God", който е решил да се подиграва с Уаят.

Michael Cole: Не е смешно колега, ама никак! Все още нямам идея какво се случи миналата седмица. Не знам дори как да коментираме това нещо. Брей беше засилен в една мистична врата, която от абсолютно нищото се появи на рампата след като непознат глас се произнесе в залата.

Corey Graves: Има слухове, че Сами е има пръст в цялата тази работа с този човек, но според мен са просто безпочвени клюки. Всички знаем, че около Брей се случват всякакви паранормални работи.

Michael Cole:  Някакви необясними неща се случват напоследък. Гевара и Уаят не успяват да продължат напред. Настръхвам все още като си спомня онзи смразяващ глас, който гласеше Уаят да накара Сами да си плати за действията си.

Corey Graves: Усмивката на Сами, която в момента е широко изписана на лицето му беше изчезнала тогава. Сега изглежда, че Гевара е сигурен, че няма да види отново Брей, но кой ли знае какво може да се случи. Сами запазна спокойствие и възнамерява може би да продължи с арогантността си като хваща микрофон.

15. Segment w/ Sammy Guevarra QsRfRf7

Sammy Gueavara: KNOCK, KNOCK.. WHO'S THERE? НЯМА ЛИ КОЙ ДА МИ ОТВОРИ? A SEXY SPANISH GOD IS HERE! Мислех си, че тези шеги с вратите не са забавни, но виж ти, не е така! Знаете ли над какво размишлявах? Когато една врата се затваря, друга се отваря! Е, Брей едва ли мисли така! Човекът буквално излетя през вратата..  Уаят наистина смяташе, че съм наивен хлапак, който с когото може да се подиграва. Спомням си как като бях още по-млад го гледах как успява да вземе страха на големи имена като Ролинс, Трите Хикса та дори на самата "Червена машина", Кейн. Успяваше да влезе в главите им със "страшните си сценарий". Изиграл съм толкова много страшни игри и съм изгледал много филми, които биха подмокрили гащите на всички хора в залата. Знам, че всичко е тук горе. Мен не ме е страх! В Брей може наистина да има едно заспало чудовище, но аз съм истинското чудовище. Вие все още не сме видели какво мога да правя на този ринг, но много скоро ще го сторя. Ако трябва тухла по тухла ще изградя моя империя тук. Жаден и гладен съм да се докозвам, но само и единствено на себе си. Пет пари не давам къде изчезна миналата седмица онзи човек. На вярно се е уплашил след като осъзна, че не съм поредният мъж, който да напълни гащите след поредните му евтини номера. Това нещо с врата явно го измисли в последния момент, за да може да избяга. Не ми пука честно казано, защото нямам време да си играя тук. Сами Гевара е само за големите неща, в голямата лига. Толкова близо сме до PAIN и се нуждая от мач. Няма как просто да изпусна този момент. Но тази вечер искам да ви докажа, че съм човек на думата си. Нямам никакво намерение да се крия и да бягам. Казах ви, че не ме е страх и стоя тук като истински войн. Няма какво да ме разколебае. Не съжлавам, за това което казах миналата седмица или пък, за това което направих, защото правя това, което мисля! Така, че...

Pete Apple and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 402

15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. Segment w/ Sammy Guevarra   15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty19.04.24 11:40

♫ WE'RE REALLY GLAD THAT YOU'RE OUR F(R)IEND AND THIS IS A FRIENDSHIP THAT WILL NEVER EVER END... ♫

15. Segment w/ Sammy Guevarra 13 15. Segment w/ Sammy Guevarra 14

Abby The Witch: ...

Mercy The Buzzard: *COUGH, COUGH* Какво по...

Huskus The Pig: *oink*

Ramblin' Rabbit: YA-A-A-Y!!! НАЙ-НАКРАЯ - ВТОРИ СЕЗОН!!!

Huskus The Pig: И шоколадът ми още е тук!

15. Segment w/ Sammy Guevarra 15 15. Segment w/ Sammy Guevarra 16

Bray Wyatt: ХА-ХА, ХВАНАХ ВИ! ДОБРЕ ДОШЛИ ОТНОВО!!! МОЕТО ИМЕ Е BRAY WYATT, А ВИЕ СТЕ С ПРЕДАВАНЕТО "ЗА ЖИВОТНИТЕ С... ха, много добре знаете къде сме! Боже, колко много ми липсвахте! И макар да не успяхте да видите тежката работа, която аз и екипът ми свършихме на затворени... врати... то съм изключително щастлив да ви приветствам на премиерата на завръщането на Firefly Fun House! Забавленията и изненадите няма да се изчерпат тази вечер! Нали така, team?!

Abby The Witch: Абе ти е****ш ли се с нас?!

Ramblin' Rabbit: Пич, не ме разбирай погрешно - за мен е чест и удоволствие отново да съм из стените на тази къща, но к'во става със... знаеш Кой... Той почива прекалено дълго... спомняш си к'во се случи последния път, когато т'ва стана, нали... тръпки ме побиват...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 17 15. Segment w/ Sammy Guevarra 18

Bray Wyatt: Почакай, почакай... разбирам притеснението ти, но няма от какво да се плашиш! Аз съм тук и вече всичко е наред! Той няма какво да ви направи, когато...

Huskus The Pig: Да бе! Ти дори не искаше да се връщаш! Не си мисли, че не сме следили! Наистина нарани чувствата ми, Bray! Почти не преядох до смърт...

Bray Wyatt: Вижте... хора... прави сте. Прави сте да ме съдите, да сте ми сърдити и бих искал да ви се извиня... но от значение ли е миналото, когато отново сме заедно?! Имах си своите причини, оправдани или не, но вече всичко е безсмислено! Нека повторя - аз съм тук да пазя както вас, така и всичките fireflies! И няма да оставя нищо да ви се случи, защото все пак вие вече ме допуснахте до себе си! Отдавна...

Ramblin' Rabbit: Човече, оценявам го, не ме разбирай погрешно... но не съм притеснен за нас... а за... знаеш кой...

Bray Wyatt: А... ама разбира се! Говориш за специалния ни зрител! Хей, ти - на ринга! Не си мисли, че си излязъл от полезрението ми, ха-ха-ха...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 19 15. Segment w/ Sammy Guevarra 20

Bray Wyatt: Sammy! Харесва ли ти шоуто тази вечер?! Силно се надявам, че отговорът е "да"... все пак ти си причината за него! Би трябвало да ти благодаря за побутването от миналата седмица! Кой би предположил, че нещата ще се развият така?! Нали?! И ако беше гледал внимателно...

Bray Wyatt: Навярно щеше да видиш, че ние не сме тук... никога не сме били тук... огледай се, братко... ние сме навсякъде около теб... около всички вас... а това място тук е просто част от голямата картинка... и тъй като се осмели да си играеш с огъня... каквото стане оттук насетне... двамата с теб ще решим изхода му... come Hell or high water...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 21 15. Segment w/ Sammy Guevarra 22
Върнете се в началото Go down
Howdy
New User
New User
Howdy


Join date : 09.02.2024
Posts : 10

15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. Segment w/ Sammy Guevarra   15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty19.04.24 11:48

15. Segment w/ Sammy Guevarra 11 15. Segment w/ Sammy Guevarra 12

HE'S GOT THE WHOLE WORLD... IN HIS HANDS...

15. Segment w/ Sammy Guevarra Zabraeh

HE'S GOT THE WHOLE WIDE WORLD... IN HIS HANDS...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 7

HE'S GOT THE WHOLE WORLD... IN HIS HANDS...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 8

HE'S GOT YOU AND ME AND BROTHER... IN HIS HANDS...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 9

HE'S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 10


Последната промяна е направена от Howdy на 19.04.24 12:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Pete Apple
Superstar
Superstar
Pete Apple


Join date : 15.02.2011
Posts : 402

15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. Segment w/ Sammy Guevarra   15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty19.04.24 12:08

15. Segment w/ Sammy Guevarra Logo

-------------------------------------------------------------------
Sitting on an
Angry chair
Angry walls
That steal the air

-------------------------------------------------------------------

15. Segment w/ Sammy Guevarra Logo

15. Segment w/ Sammy Guevarra 1 15. Segment w/ Sammy Guevarra 2

Bray Wyatt: Ти... ти, Sammy, си нещо особено, признавам ти го... след всички предупреждения, след всичките ми опити да те вкарам в правия път, ти просто отказа да чуеш... е, добре. Липсата на страх не те прави силен, напротив - прави те глупав... заслепява фронталното ти виждане и досущ като плячка, съсредоточила се в периферията си, те оставя безпомощен пред хищника, изправил се право срещу теб... Sammy, денят на Страшния съд за теб наближава, човече... прав си за едно - изява на PAIN наистина те очаква... но не срещу когото си мислиш... нека го поставя в прав текст - след като ме избута отвъд предела, ти най-накрая ми напомни кой съм всъщност... и колкото и да бягам от това, колкото и да се отричам - всички може и да ме наричат Bray Wyatt, но аз имам хиляди лица и милион имена... seducer, accuser, destroyer... все още съм всичко това... аз съм червения цвят в свят, изпълнен с черно и бяло... а ти се доближи прекалено близо до дома... затова на PAIN те очаква едно пътуване, Sammy. Защото се изтъкваш като човек, който познава себе си прекалено добре... ще видим дали това наистина е така. Защото злото никога не умира истински, човече - каквото е излязло от Адската утроба веднъж не може да се върне там за дълго... то винаги има своите начини да се прояви отново - дори да се отречеш от него, дори да го заринеш със стотици лопати пръст, дори да го изгориш живо... то всеки завинаги си има своя Uncle Howdy... създанието, с което всички вие сте били лице в лице повече пъти, отколкото някога ще разберете, но с което никога досега не са ви запознавали формално...

15. Segment w/ Sammy Guevarra 3 15. Segment w/ Sammy Guevarra 4

Bray Wyatt: Е, Sammy, вашето запознанство чака иззад ъгъла. Аз просто ще бъда този, който да ви срещне... твоят лодкар... защото всяко действие или бездействие носи със себе си своите последици, братко. Ти направи своя избор - ТОЙ вече е твой проблем... а ако имаш дори капчица разум останала в крехката ти душа... то ще знаеш какво да направиш, когато най-накрая погледнеш в студените му, мъртвешки очи...

RUN!!!

15. Segment w/ Sammy Guevarra 5 15. Segment w/ Sammy Guevarra 6
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. Segment w/ Sammy Guevarra   15. Segment w/ Sammy Guevarra Empty

Върнете се в началото Go down
 
15. Segment w/ Sammy Guevarra
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 16. Segment with HHH
» Segment with ???
» 12. Segment with TNM
» 6. Segment with NWO
» 11. Segment with TNM

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 544-
Идете на: