Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 287
Age : 27

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty12/4/2024, 19:29

Rampage Saturday Night написа:
After the tag-team win on the previous show and after getting backstabbed by his teammate and future opponent Seth 'Freakin' Rollins, the current World Champion will deliver a special message regarding the future Main Event for the title at Pain XV. What does Ospreay have to say to Rollins and Sami Zayn? Don't miss a beat!

___________________
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Hq720
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2763
Age : 24

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty15/4/2024, 01:14




16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' AP1GczMSxF00dZaUiO3lFvVNGxVVTUcj137fWakou3la_Apk9U3jvTLHYE8kdq1hByLVsRfsxzBhNjgolWdSXp2WQB-nhh33sPr2vBxKiCtA33JAtZ02K9nWi0zh4BQyB8Xky3I6g8Ukap_p79QycYDzrcn2=w370-h208-s-no-gm?authuser=1

Joey Styles: Още една седмица, в която Will Ospreay не отваря шоуто, а го затваря под съпровода на Elevated в препълнената Wells Fargo Arena,  в Des Moines в щата IA! The Undisputed Heavyweight Champion определено вдига цялата арена на крака, нека усмивката по лицето на Ospreay не ви залъгва драги зрители, Ospreay дълбоко помни какво стори Seth Rollins в края на предишния Saturday Night Rampage Main Event където Will Ospreay и Seth Rollins си служиха рамо до рамо срещу Eddie Guerеero и Sami Zayn или поне така се предполагаше докато Seth Rollins не заби брутален Curb Stomp върху Will Ospreay преди още Will да беше могъл да се изправи! "The Visionary" Seth Freaking Rollins като змия издебна Ospreay в най-неочквания момент и нападна, показвайки че на Pain няма да има партньори! Няма да има приятелства, всеки ще бъде сам за себе си! Меко казано Seth Rollins остави своя отпечатък върху Ospreay, а след това дори втори път вряза черепа на Will Ospreay с втори Curb Stomp, оставяйки британския Undisputed Champion да лежи на пода! За Eddie Guerrero се погрижи Kazuchika Okada, но това на Pain ще бъде битка, която Ospreay ще трябва да води напълно сам! "The Assassin", "The Billy GOAT" vs "The Great Liberator" и "The Visionary", трима от най-добрите суперзведи ще се справят на един ринг at the greatest stage of them all - PAIN! Ospreay с бърза крачка минава по рампата като обира ръцете на публиката като след това виждаме как The Undisputed Heavyweight Champion-a се качва по металните стълбички след това влиза in the squared circle...


OSPREAY, OSPREAY! OSPREAY, OSPREAY!
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' AP1GczMdxAyJCtTEwwG7OVq0VQ-IYaGcRvomSBAXPeD-jKzg77qHVLxhSWVHE_4SY6ERIXRAw3NAN5nkmu1RkhEnkI9A7QBn-nnzUnkkn-yNqsKX1jl1CoZpLgKgFF2vUwyhMdLRSfp_cpLNKoyBYddyBIIk=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
OSPREAY, OSPREAY! OSPREAY, OSPREAY!



Matt Striker: За поредна вечер огромно посрещане за сегашния TNW Undisputed Champion от публиката, която скандира името на бритнаската суперзвезда! Ospreay с усмивка на лице застава до Tony Schiavone, нека да чуем и коментара на Will Ospreay за изминалата седмица и за това което предстой на PAIN...


16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' AP1GczMgK76r6Q-NavtpuigqcrOzLziqi8OqQkE_libC12PzPbsKaLGxFS4Ucs_29sIviyzaJacQiYDqbkx4a94_RoUEBhG6E4Uv94NVB1Xw_te5unVZ6brwEPq4q3n3gNc9uQNLrX1smaTGjBnQJbbhomKd=w370-h208-s-no-gm?authuser=1



- Tony, I love you, bruv всяка вечер ти си тук до мен и ми търпиш глупостите, но тази вечер ще говорим по същество! Много добре знаете защо съм тук и съм сигурен че всеки един от вас предната седмица видя какво се случи. Ако Rollins бе помислил малко повече и беше начертал правилния план в главата си, може да види колко добра възможност бе миналата седмица да направим така че да изкараме за възможно по-дълго време Sami Zayn от сметките, но не, не...егото на Seth Rollins отново се намеси и Seth за пореден път почувства че този разговор, всичко това не е за Seth Rollins и той се почувства че трябва да бъде отново в светлината на прожекторите! Знам какво целиш, Seth...Искаш да влезеш в главата ми, още от Road To Pain целиш това и кроиш план след план как да го направиш, беше се приготвил за Mundo, но още по- трудната клечка се падна на теб, защото сега вместо само мен, ще трябва да мислиш и за Sami Zayn! Не пренебрегвам никой от двама Ви, защото на PAIN тримата ще поднесем спектакъл в Main Event-a на най-голямото събитие за годината и то три от най-добрите суперзвезди на TNW, борейки се за Безспорната титла в тежка категория! През последните няколко седмици имах битки и предизвикателства срещу хора като Rob Van Dam и Bray Wyatt, на Pain ще бъде поредния огромен тест пред мен, това ще бъде поредния труден хълм, който the Billy GOAT ще трябва да изкачи и аз от първия ми ден като шампион казах че искам да се бия с най-добрите, които тзи компания може да предложи...е желанието ми се сбъдна, но щом аз съм на ринга - Rollins, Zayn....Вашето желание да си тръгнете като шампиони от PAIN няма да се бъдне защото както влизам като Undisputed Heavyweight Champion, така и ще си тръгна освен като вашия TNW Безспорен шампион, но и като The Slayer of the Vision"...And  "The Assassin of The Liberator"...

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, FreeRiver, JohnnyZ, Yuliyan, Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 827

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty15/4/2024, 14:49


Corey Graves: Will Ospreay предизвика някой да го прекъсне и това не се забави! Великият Лебератор е първият желаещ, който ще каже на Безспорният шампион, точно какво мисли за него. Оспрей каза, че е искал да извадят извън сметките Зейн, но както се видя миналата седмица, те не само че не успяха да се справят със задачата, а едва не загубиха срещата! Ролинс и Уил трябва да целуват японските крака на Казучка Окада, тъй като "The Rainmaker" ги спаси.

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Untitled-2

Michael Cole: Ето ги бившият двукратен Европейски шампион - Сами Зейн! Той се появява, уважаеми зрители, за да каже истината на шампионът! Мога да кажа, че си абсолютно прав. В промото на Уил Оспрей, ние не чухме едно благодаря към Kazuchika Okada, което си е изключително неуважение към бившият Световен шампион, но няма да засягаме много тази тема. Либераторът ще му каже как са нещата! Като споменаваме бившият Интерконтинентален шампион, то трябва да се вметне, че Еди Гереро не е с него тази вечер, той се готви за големият мач, който има срещу Окада. Но това не променя факта, че от тримата участници, които ще се борят за The Undisputed Championship, за Sami Zayn това ще е първи главен мач на Pain.
Corey Graves: Истина е, но канадецът е и най-мотивиран именно заради този факт! Сами се убедихме, докато следяхме враждата, която тези трима мъже правят, че канадецът е готов на всичко, за да си тръгне от петнайстото издание на Pain като Безспорен шампион, лицето на компанията! Определено има качествата да го направи, показа го на The Showdown 2022, когато мери сили със чудовището Brock Lesnar! Тогава величието си спечели уважението на самият Леснар! Всички бяхме решили, че няма да има повече такива възможности за канадецът, но той промени нещата, като спечели TNW Sacrifice титлата!
Michael Cole: Хората са го казали, когато се бориш, то ще намериш и начин! "The Great Liberator" намери светлината в тунела. И сега е в главния мач на най-големия турнир, който има в TNW! За никой не е тайна, че Zayn е Hall Of Fame материал. Но ако успее да спечели Undisputed коланът, то той ще затвърди това! Няма как да не бъде поканен в Залата на Славата този човек, както и неговия личен мениджър - Еди Гереро! Двамата заслужават да са там! Pain XV ще е паметна вечер.

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' 5234

Corey Graves: Няма две мнения, за да направят този турнир в две вечери, то значи ще е наистина голямо! Аз предлагам да спрем с приказките, тъй като "The Master Strategist" е взел микрофонът! Той се кани да каже няколко думи на настоящият Безспорен шампион - Will Ospreay, нека чуем!

Don't cross Rhodes!, JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
VaskoMetala
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
VaskoMetala


Join date : 08.04.2023
Posts : 827

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty15/4/2024, 16:39

Sami Zayn: Изглеждаш много сигурен в себе си, Will, подценяваш конкуренцията и това може да ти изиграе лоша шега! Повярвай ми, като ти казвам, аз не съм нито Bray Wyatt, нито Rob Van Dam! Аз съм великият либератор - Сами Зейн. Човек, който не е спрял да се доказва, откакто е дошъл в TNW! Откакто загубих онзи мач срещу Брок Леснар, не е имало нощ, в която да не съм мислел варианти, които ще ми помогнат да се завърна в надпреварата за The Undisputed Championship. За вас със Сет Ролинс това може да е като поредната битка, но за мен не е така.

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' 432

За мен този мач значи всичко! Той значи по-добър живот за мен, по-добър живот за семейството ми. Имам шанс да запиша името си със златни букви в историята на TNW, когато хората ме срещнат по улиците, те ще се обръщат към мен със Undisputed Champion! Еди Гереро също иска да спечеля титлата, не е го казвал веднъж! Това са хората, които разчитат на мен, Оспрей. И аз нямам право да ги разочаровам, виждаш ли тези хора, които ни гледат? Що за въпрос, естествено, че ги виждаш! Това са феновете, които са ме дърпали назад през цялата ми кариера: "Публиката започва да освирква Великият Либератор"! Освирквайте ме колкото искате, но не може да отречете, че откакто ви обърнах гръб, аз станах по-добър на ринга, именно поради тази причина, не ви дължа нищо! Вие не сте допринесли с нищо, за да стана голямо име в Total Nonstop Wrestling. Човекът, който свърши тази работа е моят велик мениджър Eddie Guerrero. Това е мъж, на който мога да разчитам, който мога да нарека мой брат! Той направи всичко, за да мога аз да стигна дотук и продължава да го прави! Това е човек, който вие със Ролинс нямате. Както виждаш, тази вечер съм сам, реших да кажа на "Latino Heat", че ще изляза, без да ме придружава, знаеш ли защо го направих? Ще ти кажа, сторих го, за да ви докажа, че мога! Показвам ви, че съм истински мъж, който може да води битките си и сам, но няма да се притеснявате, на Pain XV, моят мениджър ще се завърне в ъгълът ми!

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' 523432

Не знам дали си забелязал тениската ми, Ospreay! На нея пише WIN "ROCKY" WIN! Аз съм съвременният Роки! И ще ви го докажа на петнайстото издание на Pain, когато ботушът ми се отпечата върху лицата ви! Историята ми ще има щастлив край, точно като неговата, защото го заслужавам! А вие двамата ще ме гледате, докато аз вдигам високо титлата в лицата ви! "The Champion of the people" ще се завърне много скоро. Това ти го обещавам! Аз няма да спра, докато този колан не е върху рамото ми! Миналата седмица ви се доказахме за пореден път, когато бяхме напът да ви победим! И ако не беше онзи мръсен японец, на който мястото му е в пенсионерският клуб - Казучка Окада, то щяхме да запишем победата и сега нямаше да имаш това самочуствствие. Но няма проблем, Pain XV наближава, а с него идва и краят на твоя рейн, Уил Оспрей! Наслаждавай се, докато можеш, защото след като приключи главният мач, единственото място, на което ще гледаш тази титла е моето рамо! Ерата на Великият либератор наближава!!!

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' 53245342

Michael Cole: Либераторът беше стигнал до най-интересната част, когато позната музика го прекъсва!

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, JohnnyZ and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2369

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty15/4/2024, 23:39

BURN IT DOWN!~



- Ladies and gentlemen, please welcome
SEEETH FREAKIN' ROOOLLIIINS!~


16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' OkazJWJ 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' YewZKIe

THE ARCHITECT HEARD ENOUGH! Речта на The Great Liberator бе прекъсната от музиката на Seth Freakin' Rollins, която гръмна в залата. Феновете по трибуните на Wells Fargo Arena са на крака и всички погледи са вперени към началото на рампата. Освен публиката обаче, очи не откъсват и Sami Zayn и TNW Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay, които тръпнат в очакване да видят появата на човека, срещу когото ще премерят сили на The Grandest Stage of Them All, в битка за най-ценното отличие в бизнеса! А ето го и самият него! Seth Freakin' Rollins - от плът и кръв! The Architect се появява и веднага грабва вниманието с поредния си атрактивен outfit! Тази вечер той е заложил на кожено яке и кожени панталони, но най-интересният акцент от облеклото му са неговите обувки и по-точно големите, червени ботуши на MSCHF, които превзеха света с гръм и трясък! Десетки знаменитости бяха забелязани да ги носят, но не съм вярвал, че ще видя някой да ги обуе на ринга на TNW! А кой друг, ако не Seth Freakin' Rollins? Този човек не спира да ни изненадва с креативността си. Не съм сигурен от къде черпи идеи, но със сигурност е най-екстравагантната персона в индустрията! В последното издание на Rampage Saturday Night, Rollins отправи ясно послание към световния шампион Will Ospreay, показвайки му, че тяхното партньорство приключи още щом гонгът сложи край на мача! Британецът не откъсва очи от Seth, който с танцова стъпка се придвижва надолу по рампата, сякаш готов да го разкъса! Ще успеят ли тези трима мъже да изчакат до PAIN, или емоциите ще надделеят и ще опитат да разчистят сметките си още тази вечер? Предстои да разберем! Rollins се присъединява към Ospreay и Zayn на ринга и вече е с микрофон в ръка. The Architect сваля червените слънчеви очила от лицето си и започва да говори...

Don't cross Rhodes!, Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2369

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty16/4/2024, 00:59

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' CKXFfYw

- Up there, buddies! *Rollins посочва logo-то на PAIN* How many times you've been there? On The Grandest Stage of Them All, in the main-event, fighting for the TNW World Heavyweight Championship? Cuz i've been there. Not once, but twice! Излизал съм като претендент, излизал съм и като световен шампион... И нека ви кажа нещо! Това не е просто мач. Това е нещо много повече! Стъпвайки на ринга, вие поемате една огромна отговорност. Всички погледи са вперени във вас. ЦЕЛИЯТ СВЯТ ВИ ГЛЕДА! Нямате право на грешки, защото всяка една грешка... Дори и най-малката, би могла да се окаже фатална! Повярвайте ми - been there, done that! На PAIN Seth Freakin' Rollins ще плува в свои води! Вие ще бъдете на моя територия! Аз ще съм този, който ще диктува правилата! Аз ще съм този, който ще влезе в ролята на диригент! *WOO-OO-OO-AAH! WOO-OO-OO-AAH! WOO-OO-OO-AAH!* See? That's what I'm talkin' about! Will, миналата седмица аз и ти бяхме партньори. Бихме се рамо до рамо и победихме. Всичко обаче приключи след края на мача. Щом последният гонг удари, аз и ти отново се превърнахме във врагове. Тук важи законът на джунглата - изяж или ще бъдеш изяден! Знам, че в момента се чувстваш като краля на тази джунгла, но нека ти кажа нещо. Короната, която носиш, е тежка и ти съвсем скоро ще се убедиш в това! На PAIN аз ще изляза и ще те сваля от трона. И тогава всички ще чуят - The king is dead... LONG LIVE THE KING! Съветвам те да се насладиш на последните си мигове с тази титла, защото дните ти като световен шампион вече са преброени! Часовникът тик-така и съвсем скоро аз ще си върна обратно това, което ми принадлежи! Защото на този ринг има само един човек - born and destined to be THE UNDISPUTED WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION OF TNW... И НЕГОВОТО ИМЕ Е SETH FREAKIN' ROLLINS! *YEAA-AAH!* I AM THE ARCHITECT OF MY OWN DESTINY! I AM THE MESSIAH OF MY OWN JOURNEY!

And if wrestling is an art...

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' K5YFH35

SETH ROLLINS IS THE MONA LISA!~

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Dimarata, Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2369

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty16/4/2024, 17:18

- А колкото до теб, amigo... *Rollins поглежда към Sami Zayn* Съвременният Rocky Balboa? Сериозно ли? *Rollins започва да се смее иронично* Виж, знам, че си обсебен по киното, но ние не сме във филм. Това е реалността и тук нещата стоят по малко по-различен начин. Тук ти не си главният герой! Тук твоята история не приключва с happy end! Не ме разбирай погрешно! Истината е, че съм фен на твоето творчество! Смятам, че след като те победя на PAIN и разбия илюзиите ти за световната титла, съвсем спокойно би могъл да се насочиш към Hollywood и да се пробваш като режисьор! Дори бих дошъл да се снимам в някой твой филм. Знаеш, за да се реванширам за това, че съм отнел мечтата ти на PAIN. Стига разбира се да ми обещаеш главната роля! *Rollins отново избухва в смях, а Zayn пристъпва ядосано напред към него* Woah! Woah! Calm down, amigo! Запази силите си за PAIN! Тази вечер имам една малка изненада за теб! Точно така, добре ме чу! Искам да се настаниш удобно и да се насладиш на това, което съм ти приготвил. Същото важи и за теб, Will! *Rollins изважда два пакета с пуканки и ги подава на Zayn и Ospreay* Дами и господа, представям ви една продукция на Seth Freakin' Rollins! В главните роли - Eddie Guerrero... и William Regal! Приятно гледане! *Осветлението в залата изгасва и всички погледи са насочени към titantron-а, където започва да тече запис*

Цитат :
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' RqDQOmk

Eddie Guerrero: HIJO DE PUTA! НЕ МОЖЕШ ДА МИ ГО ПРИЧИНИШ! НЯМАШ ПРАВО! ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО УСИЛИЯ НИ КОСТВАШЕ, ЗА ДА СТИГНЕМ ДО ТУК!? МЯСТОТО МИ Е ТАМ! В ЪГЪЛА НА SAMI ZAYN!

William Regal: Ще те помоля да се успокоиш, преди да съм извикал охраната и да те изхвърля от офиса ми! Решението ми е категорично и не подлежи на обсъждане! Щом Sami Zayn е стигнал до мач за световната титла, значи е достатъчно добър, за да излезе сам на PAIN! Без Eddie Guerrero в ъгъла си! А теб съветвам да се съсредоточиш върху себе си, защото имаш по-голям проблем и той се казва Kazuchika Okada!

Sami Zayn пребледня! В този момент той осъзна, че ще излезе сам на PAIN, без своята дясна ръка Eddie Guerrero! Сигурен съм, че Rollins има пръст в това! Не случайно наричат този човек The Architect! Погледнете изражението на The Great Liberator! Това му дойде като гръм от ясно небе и буквално го накара да изпусне пуканките си на пода! Will Ospreay стои зад гърба му със самодоволна усмивка. Световният шампион изглежда доволен от това, което видя току-що! Всички знаем колко "хлъзгав играч" е Eddie Guerrero и как би могъл да обърне нещата в полза на своя клиент. Отсъствието му в ъгъла на Sami Zayn на PAIN значително увеличава шансовете на Rollins и Ospreay да си тръгнат с титлата. There will be no numbers game on sunday! Zayn усеща потупване по гърба си и се обръща, за да види какво се случва... SUPERKICK BY ROLLINS! DOWN GOES SAMI ZAYN! Seth Freakin' Rollins се възползва от ситуацията и заби зловещ ритник в брадичката на канадеца! Той се намери на пода и сега прави отчаяни опити да се съвземе... А Rollins вече е заел позиция в ъгъла на ринга и дебне като акула, надушила кръв! Zayn повдига глава от тепиха, а The Architect буквално се изстрелва напред към него...

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' CkODdx1

CURB STOOOMP!

BAA-AANG!! ГОЛЕМИЯТ ЧЕРВЕН БОТУШ НА SETH FREAKIN' ROLLINS ВРЯЗА ЧЕРЕПА НА SAMI ZAYN В ПОДА! МИНАЛАТА СЕДМИЦА THE ARCHITECT ОТПРАВИ ПОСЛАНИЕ КЪМ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН WILL OSPREAY, А ТАЗИ ВЕЧЕР НЕ ОСТАНА ДЛЪЖЕН И НА SAMI ZAYN! ТОВА ОБАЧЕ НЕ Е ВСИЧКО, ЗАЩОТО...

Pete Apple, Rainmaker and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2763
Age : 24

16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty17/4/2024, 18:09


ЗАЩОТО OSPREAY НАНИЗВА ROLLINS С...
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' AP1GczNpqCtvR1MgZkUjgMg6TDlYoYJ0mwNpNoQI_LfzoDhYIse2YG3RsAkKaKBDMwDG94U4qfwFSBnbeWf8RipF8gtzM5YfFGnaniyayNPBm80hs8_LmcgytksYrMpooUoyd4NoP4drYgRjKdnNQkXZHOms=w370-h208-s-no-gm?authuser=1
HIDDEN BLADE ~!

Joey Styles: HIDDEN BLADE ПРАВО В ГЛАВАТА НА SETH ROLLINS! ПРЕТЕНДНЕТЪТ Е ПОВАЛЕН ОТ ШАМПИОНА! НИКАКЪВ ШАНС ЗА ROLLINS ДА ИЗБЕГНЕ ТОВА, ЗАЩОТО WILL OSPREAY ИЗНИКНА ОТ СЛЯПАТА ТОЧКА НА ROLLINS! SETH НЯМАШЕ ДОРИ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЪЗРЕЕ ОТКЪДЕ ИЗНИКНА WILL С ТОЗИ КОВАРЕН HIDDEN BLADE В ЧЕРЕПА НА THE VISIONERY! KANOSUKE TAKESHTA И DON CALLIS ВЛИЗАТ НА РИНГА КАТО TAKESHTA ЗАБИВА СИЛНИ УДАРИ В ГЛАВАТА НА ROLLINS! DON CALLIS, ЛЕГЕНДАРЕН МЕНИДЖЪР В КЕЧ ИНДУСТРИЯТА В ТОЗИ МОМЕНТ ВЛИЗА НА РИНГА СЪС СТОМАНЕН СТОЛ В РЪЦЕТЕ СИ, КОЙТО ПОДАВА НА OSPREAY! WILL ХВАЩА СТОЛА И ИЗЧАКВА TAKESHTA ДА ИЗПРАВИ ROLLINS НА КРАКА! OSPREAY Е НА ПОЗИЦИЯ СЪС СТОЛА В РЪЦЕТЕ СИ ИЗЧАКВА SETH ДА СЕ НАДИГНЕ ЗА-А-А...


16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' AP1GczO4zNBibfUglw626lUXarQjNXBLCbkJMpbSYEQ40_e--fKmaxHqp0V8btDknGos62d7iLVKd-hl2gJvEZiU7TYRFBPJRdaw5I4asXRMj6z6hpXDTcj6XSJ_4TahzoTq9pGi6NJvTUxXgINS-bXuMCao=w370-h208-s-no-gm?authuser=1


Matt Striker: БРУТАЛЕН CHAIR SHOT В ГЛАВАТА НА SETH ROLLINS! ROLLINS НЕ ПОМРЪДВА СЛЕД ТОЗИ CHAR SHOT, A TAKESHTA И DON CALLIS ПОСОЧВАТ КЪМ ZAYN! SAMI ZAYN СЕ ОПИТВА ДА СЕ ОПОМНИ СЛЕД БРУТАЛНИЯ CURB STOMP, КОЙТО ИЗЯДЕ ОТ ДРУГИЯ ПРЕТЕНДЕНТ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА, НО ИЗГЛЕЖДА ЧЕ ВЕЧЕРТА ЗА SAMI НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛА! OSPREAY ЗАСТАВА ЗАД SAMI И САМО ГО ИЗЧАКВА ЛЕКО ДА СЕ НАДИГНЕ ЗА ДА ЗАБИЕ ОЩЕ ЕДИН  УНИЩОЖИТЕЛЕН HIDDEN BLADE В ГЛАВАТА НА SAMI ZAYN! WILL OSPREAY ДОРИ НЯМАШЕ НАЛАКЪТНИК, ТОВА БЕШЕ ДИРЕКТНА СРЕЩА НА ЧЕРЕПА НА ZAYN С ЛАКЪТЯ НА WILL! THE ASSASSIN ТАЗИ ВЕЧЕР ПОСТАВИ БУКВАЛНО ОПОНЕНТИТЕ СИ В КРАКАТА СИ! TEKESHTA СЛАГА ROLLINS ВЪРХУ ZAYN, А DON CALLINS ПОДАВА БЕЗСПОРТНАТА ТИТЛА В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ НА TNW НА WILL OSPREAY! ДЕЛЯТ НИ БРОЕНИ ЧАСОВЕ ДО PAIN, ДАМИ И ГОСПОДА ДАЛИ ТОВА НЯМА ДА БЪДЕ И РАЗВОЯ ОТ ТРОЙНАТА ЗАПЛАХА МЕЖДУ WILL OSPREAY, SETH ROLLINS И SAMI ZAYN ?!



TNW PRESENTS 2024

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Pete Apple, JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'   16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN' Empty

Върнете се в началото Go down
 
16. ME: TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay has a special message for his opponents at 'PAIN'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ME: The Coronation of the new Undisputed Heavyweight Champion - Will Ospreay
» 6. In-ring celebration with the first TNW Elite Heavyweight Champion - Will Ospreay
» 13. ME: Ricky Steamboat vs. TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
» 1. Opening show with TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
» 1. Opening Show: Segment /w TNW Undisputed Heavyweight Champion Will Ospreay

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 544-
Идете на: