Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 287
Age : 27

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty
ПисанеЗаглавие: 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week   11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty12/4/2024, 18:51

Rampage Saturday Night написа:
Намесата на Okada в Main Event-a миналата седмица реши битката и в крайна сметка Guerrero и Zayn не излязоха с успех от мача си срещу Rollins и Ospreay. Такава загуба несъмнено удря по егото, но винаги има място за разчистване на сметки. Eddie е тук тази вечер именно за това, но какви думи ще отправи към Okada и ще имаме ли face-off между двамата?

___________________
11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Hq720

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 209

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week   11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty16/4/2024, 18:12


11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week OCPqfcC

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week D6x5A27

Here he is, the S-O-B, който не спира да се вре навсякъде. Вижте колко е недоволен, изглежда знае нещо, което е съсипало настроението му. Или пък е такъв, заради това което ще последва от тук нататък? Сигурен съм, че всички искаме да знаем защо. Въпрос на време е да разберем. Този човек е епитом на ръководител, без него Сами Зейн нямаше да стигне до там до където е. Мнозина смятат, че двамата са най-доброто дуо, което някога е съществувало. Историята между тях започна доста отдавна, в серия от мачове в които бяха съперници. В последствие Еди Гереро предложи на Сами Зейн да му стане личен мениджър и от там нататък всичко е история. Истински щастливи сме да станем свидетели на толкова велик мениджмънт, а най-щастлив със сигурност е Зейн. Критици на претендента за Световната Титла обаче твърдят, че Сами е доста неблагодарен към Еди. Според конспираторите, нещо във взаимоотношенията им намирисва сериозно, защото никога, когато Еди Гереро е бил в колеблива ситуация, Зейн не е правил нещата, които самият той е получавал. Същото се получава и сега, Сами не излиза заедно с Гереро, вероятно защото цялото му внимание е над това да спечели Световната Титла.

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week 7sOtPGw

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from El Paso, Texas,
Weighing in at 220 pounds,
He is Sami Zayn's personal Manager,
THE LATINO HEAT
EDDIE GUERRERO

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Bhd140H

Мнозина смятат, че Еди ще се обърне срещу дългогодишният си приятел именно в момента в който Световната Титла стане негово притежание. И това е логично, доводът е, че няма да има по-добър реванш за случилото се помежду им преди години от това Еди да открадне така бленуваното злато от, така наричаният си 'най-скъп приятел'. Но отново, това е единствено в сферата на конспирациите. Разбира се, Сами в момента не е център на вниманието, дори напротив, човекът крачещ към ринга има доста по-сериозни проблеми от това да трябва да мисли как евентуално би могъл да прецака приятелят си. Казучка Окада. Това е името на една от най-известните суперзвезди на тази компания, която по стечение на обстоятелствата се сблъска с характера на латиноса. По всичко личи, че Окада иска мач с Гереро на Пейн, но до окончателен отговор към момента така и не сме стигнали. Гереро избягваше темата доста дълго време, стараейки се да фокусира цялото си внимание над това да помогне на Сами да се пребори за онова, което иска най-много в живота си, но в крайна сметка колкото и да се опитваш да избягаш от проблемите си, те винаги те настигат. Гереро е повече от разочарован, той е вече на ринга, взима микрофон и е на път да проговори пред многохилядната публика...

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week LoK1PQh

JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 209

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week   11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty16/4/2024, 18:21

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Vf0Fw2Z

- Вижте се само, карикатури на самите себе си. Жалкари, които не спират като пиявици да се възползват от моментума, който съм набрал. Не мога да повярвам колко ниско може да падне фен базата на професионалната борба, но всеки изминал миг ме изумява до какво дъно сме способни да стигнем. Всички. В-С-И-Ч-К-И. ... *Guerrero за момент спира, потърква очите си сякаш в огромен признак на разочарование, а след няколко секунди приближава микрофона отново до устата си и продължава* ... Много от вас са доволни за това, което се случи миналата седмица, нали? Мамка му, винаги когато е на чужд гръб е лесно. Говорейки за чужд гръб, нали знаете поговорката за стоте тояги? Не мога да повярвам, че ви доставя удоволствие в това да наблюдавате чуждите провали. Знаете ли, преди да излезна тук се случи нещо, което ми скапа настроението. Не, не го скапа, направо го разпиля по пода, изпика се отгоре, повърна върху него и след това накара три джуджета да го изближат. Гнусно, нали? Така се чувствам, мамка му. Няма да влизам в подробности, защото те ще си проличат с времето. Днес имах съвсем различни планове за вечерта, но ето, че в крайна сметка нещата се сведоха до това да трябва да стоя тук, пред хиляди малоумни усмивки, самодоволни от това, че миналата седмица загубих в отборен мач със ... *Eddie прави пауза и се замисля преди да продължи* ... Зейн. Мамка му, как да подхвана темата, бесен съм, NO SE R CONOCIDO! ... Добре, добре... нека си поемем дълбоко въздух и да свършим работата за която сме дошли. Kazuchika Okada. Какъв е проблемът ти с мен, pendejo? Какво толкова съм направил, за да заслужа вниманието на ВЕЛИКИЯТ HAS-BEEN, който сякаш се е обсебил от Eddie Guerrero? Знаеш ли, знаеш ли, malditamente viejo, знам, че си отзад, ще изчакам колкото трябва, но довлечи скапаният си жълт задник на ринга и ми обясни в прав текст какво искаш от мен, защо го искаш и кога най-накрая ще престанеш да бъдеш трън в задника ми? ...

JohnnyZ and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7284

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week   11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty19/4/2024, 18:45

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week AP1GczN527kcRoFJnp--OfIhIOat6uuuiOy4-38NO5h5Bwn-SUpci0Ht24ZfKIubWHQ38H5Y8NzCayqIWjhoduG-dS0tEr3iK7v0IGiijdfdHm7S54qrRt01Nvgi6OJCB8T11drqXEHWOJ9lDXpHYdxgP4Cx=w320-h180-s-no-gm?authuser=0 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week AP1GczO2gjf95fS3QlUwBDIqxtRczdOTjZDVdLQ-PT3iBFlWKy1KpVS_cCKiNUw_oCi5x7hWnblBJX15dD9a2P_UU7LYSG3gV9bN5e7M57k1W5RiA-pRIhJlwIkAq_7gv8bFOyMuYEj5RqzSwBXsEoI3fI-S=w320-h180-s-no-gm?authuser=0

- Хей, Eddie... Погледни насам. Днес не мога да дойда в Des Moines, защото както виждаш, изпълнявам ангажиментите си на личната си лодка из Токийския залив! Но това не означава, че няма какво да кажа на латино задника ти... Питаше ме какъв ми е проблемът с теб, нали? Проблемът, който ти сам си създаде, защото преди да ми лепиш епитети и да крадеш джантите ми, аз гледах с почит към теб... Е, проблемът ми е един - твоята липса на уважение към имена, които са далеч над теб в този бранш, амиго! Такива като теб, които нямат и една десета от постиженията, които аз имам в този бизнес, са последните хора, които могат да ми държат сметка кой съм и какво правя! Именно затова ви саботирах отборния мач миналата седмица, защото гневът ми от всичко, което си позволи в последните седмици, надделя над търпението ми... Крайно време е да ти затворя устата веднъж завинаги и мисля да направя последно предизвикателство към теб. PAIN XV... Най-голямата сцена, която съм оглавявал неколкократно, на която съм печелил световни титли и съм създавал моменти за историята, които такива като теб не могат дори да пресъздадат в съзнанието си. Предизвиквам те на директен сблъсък и се надявам тази среща да ни бъде последна, защото нямам намерение повече да си губя времето с латино екземпляри като теб! Приключа ли с теб - чакат ме много по-големи неща, които искам да реализирам... От завръщането си миналата година насам не успях да постигна нито една сериозна победа, отново изпитах на плещите си тежестта да се провалиш в най-важния момент, включително и на най-голямото шоу за годината, сега обаче съм готов да запечатам всичко това в миналото! На PAIN XV всички вие ще видите един нов, преобразен Okada, по-силен дори и от най-великите си дни!

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week AP1GczMnBTkaCFKGKL0hxtA5Lr58GimTiK8sW4UtQwP_DtpdukJLFSOmSnTs6NYTv3HknmbbGAc1yqPi2YwsmGuMn-ZIh-1txVRHhBTmnWgpI2cDUJCzDBvBkWZEsv8re9aNc9g4jR80WL9dQ7GAMNiy63xr=w320-h180-s-no-gm?authuser=0

- Е, Eddie топката вече е в твоите ръце! Ще направиш ли официален сблъсъка ни на "The Grandest Stage of Them All" или отново ще се покриеш както преди две седмици? Ти решаваш, а аз скоро ще акостирам на брега и съм в готовност да хвана най-бързия полет до Фили...

FreeRiver, Adam, Blue Justice and TheAnimal харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 209

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week   11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty20/4/2024, 08:15

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week JGwXLQ5

- Радвам се, че все пак се включи на живо, esse, макар и не по начинът по който си го представях. Виж сега, jactancioso, не спираш да се закопаваш повече и повече с всяка своя следваща дума. "Ама аз нямам победа от еди колко си време", да, amigo, точно за това ти казвам, че си шибан has-been. Прав си, може и да нямам толкова отличия колкото имаш ти в този спорт, може и да съм нямал шансовете, които си имал ти някога, може и да не съм толквоа разпознаваем колкото теб и може да е вярно, че ако сега успееш да издрапаш от скапаната дупка в която си ще успееш да стигнеш до шанс за най-престижното злато по-бързо отколкото аз или ... *Eddie отново прави пауза, гледа конфузно и леко се подсмихва, без да знае как точно да продължи* ... Зейн, но истината е, че всичко ти е било поднесено на златен поднос. Такива bastardos ricos като теб са хората, които са причината такива pobres luchadores като мен да не успеят в живота, защото парите ви изкривяват, те ви правят извратени копелета, bastardos pervertidos, esse. Не знам защо някой от твоят калибър се е вкопчил толкова в човек като мен, аз съм просто един ... мениджър. Има толкова много хора срещу които можеш да се изправиш и да имаш доста по-интересен мач, но ти си се обсебил от Eddie Guerrero. Ще ти кажа какво, invertir mi amigo, Eddie Guerrero ще приеме. Да, Eddie Guerrero ще се срещне с теб на Pain XV, показвайки не само на теб, но и на целият свят, че ти вече не можеш да бъдеш част от тази лига, ти си човек, който е has-been и който ще си остане такъв след като един най-прост неактивен мениджър си свърши работата. Това, което не знаеш за мен е, че Eddie Guerrero е успял да се измъква от ситуации по начини по които, как го каза ти, ... 'дори не можеш да пресъздадеш в съзнанието си, esse'. Отдавна си извън форма, отдавна не си това, което някога си бил, живееш в сянката си и лежиш на старите си успехи, но веднага щом стъпиш на този ринг с мен ще осъзнаеш, че вече не си за този бизнес. Аз и ти ЩЕ СЕ срещнем на Pain, самостоятелно, без интерференции, в чист мач. Така че get your fucking ass on that plane, rico hijo de puta, and come face your greatest opponent yet! ...


11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week NDvfPb5

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week OCPqfcC

Ръкавицата е хвърлена, Еди Гереро току-що го направи официално! Той и Kazuchika Okada ще се срещнат на PAIN XV, където ще видим Okada в действие от страшно много време насам. Не е за вярване, че 'The Latino Heat' ще участва в толкова значим мач, но е факт. Интересно е, че няколко пъти тази вечер се наложи да спомене името на най-добрият си приятел - The Great Liberator Sami Zayn, но в същото време винаги когато го казваше беше с леко разочарование. Не сме информирани да има някакви проблеми между тях, дори напротив, тепърва Guerrero ще трябва да застане в ъгъла на либератора в Main Event-a на втората вечер на Pain. Изглежда там нещо се случва, но само времето ще покаже какво. С тази допълнителна тежест от Kazuchika Okada обаче, Guerrero със сигурност се намира на изключително тежък кръстопът в който всички пътища сякаш сочат към него, а за да се измъкне поне с частичка от себе си трябва да премине през най-големите изпитания, който този бизнес му е поднасял до днешна дата. Останете с нас, защото интересното тепърва предстои!

11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Vafvhu6

Rainmaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week   11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. Eddie Guerrero will address Okada's actions from last week
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Matt Hardy to address his actions from last week
» 11. Eddie Guerrero addresses his actions from earlier tonight
» 10. The Miz addresses his actions from last week
» 5. Goldberg addresses his actions from last week
» 13. Segment /w Eddie Guerrero

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 544-
Идете на: