Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Interview /w Roman Reigns

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 287
Age : 27

10. Interview /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Interview /w Roman Reigns   10. Interview /w Roman Reigns EmptyПет 12 Апр - 18:48

Rampage Saturday Night написа:
След завършека на Gauntlet мача миналата седмица, Reigns определено си тръгна със стабилни позиции. Какви думи ще отправи той към бъдещите си опоненти, и особено към L.A. Knight, и настоящият Defiant шампион - CM Punk ?

___________________
10. Interview /w Roman Reigns Hq720
Върнете се в началото Go down
Light
Superstar
Superstar
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 635
Age : 19

10. Interview /w Roman Reigns Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Interview /w Roman Reigns   10. Interview /w Roman Reigns EmptyНед 14 Апр - 23:45

Kayla Braxton: Уважаеми зрители, отново имам огромното удоволствие да интервюирам бившия световен шампион на любимото предаване, TNW! Roman, знаем за хаотичните седмици, които претърпяваш. Знаем и за желанието ти, отново да покориш сцената на предаването. Ако не е проблем за теб, ще може ли да ни обясниш своите намерения Roman? Какъв е плана за спечелването на толкова желаната от теб титла? Какви действия ще предприемеш срещу LA Knight? Как отново ти ще се покориш тези среди?

10. Interview /w Roman Reigns IwNkngY

Roman Reigns: Kayla, любима, Kayla. Първоначално, мисля че си забравила за правилата диктувани от Triabal Chief. За да говориш с мен, трябва да поискаш разрешение от мениджъра ми, а след това да нахлуеш тук. I'm a busy man, в ежедневието ми се срещам с адски много хора, така че рядко се намира време в което да съм свободен. Въпреки това, имам известно време преди следващия си ангажимент. А и в без това, настроението на Triabal Chief е позитивно. Не смятам, че дори и ти самата си изпуснала изминалото предаване на Rampage Supershow! Да, може вашия Head Of The Table, да допусна още едно смехотворно поражение.... Но истината е, че най-важния миг настъпи след двубоя. В секундите в които, Cm Punk по мисли, че целия този ад е приключил за него. Че всяка болка е приключила, точно тогава истинското ми лице бе показано. Независимо дали беше достойно от моя страна, да нападна по такъв начин, беззащитен противник, аз го направих. И истината е, че Холивудската ми част, в момента страда. Защото подобни жестоки нападение, не биват толерирани от подобни индустрии. НО, Roman Reigns, вашия Triabal Chief, преди всички светлини на Холивуд, беше също един от мнозината, които денонощно работеха за да пробият в тази компания. И знаеш ли, скъпа, Kayla, улицата ме научи, че ако аз не съм хищника, то неимоверно ще бъда жертвата. Може и Triabal Chief, абсолютно никога да не се е поглеждал като жертва, но в онази нощ... хищника в мен се появи. Оставих всички светлини, жертвах милиони от спонсори, които когато видяха жестоките действия извършени от мен, те пожелаха да скъсат договора с мен... и всичко това, само и единствено за да видя, как Cm Punk и LA Knight, страдат, молят се за прошка. Ха-ха, но си струваше гледката знаеш ли? Онези очи, изпълнени с болка и отчаяние, а любимия ми момент настъпи когато взех и титлата на Cm Punk. Тогава цялата обич на Punk за тази титла изгърмя, но дори и тя не бе достатъчно силна, че да успее да се отърве от болката, която аз му причиних. Намека, който аз му наврях в лицето, бе разбран. Най-огромното шоу на тази планета предстои, най-пищното, най-красивото. И ще бъда крайно искрен с теб, Kayla, Roman Reigns, ще остави Холивудската си страна извън този мач. В този двубой, ще фигурира същия Roman Reigns, който преди близо седмица бе на прага да прекрати толкова дългогодишни кариери. В край на сметка, след всичко преминато на PAIN 2024, всичките участници от мача ще трябва да... ACKNOWLEDGE ME!

FreeRiver and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
10. Interview /w Roman Reigns
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Backstage Interview with Roman Reigns
» 3. Backstage Interview with Roman Reigns
» 2. Backstage Interview with Roman Reigns
» 11. Backstage Interview with Roman Reigns
» 2. Backstage Interview with Roman Reigns (Moments after his match with Randy Orton at PAIN XI)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 544-
Идете на: