Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Backstage Segment /w LA Knight

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
SUPREME.
Administrator
Administrator
SUPREME.


Join date : 17.09.2022
Posts : 287
Age : 27

4. Backstage Segment /w LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Backstage Segment /w LA Knight   4. Backstage Segment /w LA Knight Empty12/4/2024, 18:40

Rampage Saturday Night написа:
L.A. Knight имаше огромна вечер в миналото шоу. Той просто беше непоклатим в Gauntlet битка, която би била непосилна за почти всеки, но не и за него. Инерцията му обаче бе спряна от не кой друг, а Defiant шампиона - CM Punk, and on top of that - повторната изява на Roman Reigns. Тези събития обаче не могат да спрат възхода на Knight. Какво ще ни каже бившият European шампион? Дали се задава ново царуване за него, този път с Defiant титлата на рамо?

___________________
4. Backstage Segment /w LA Knight Hq720
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 992
Age : 23

4. Backstage Segment /w LA Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Backstage Segment /w LA Knight   4. Backstage Segment /w LA Knight Empty15/4/2024, 20:58

4. Backstage Segment /w LA Knight SZ7Bd

- Хах, let me talk to ya! Забавни две седмици. Преди две седмици аз нападнах Punk и Roman Reigns, а миналата седмица шефовете в компанията решиха да ме накажат като искаха да се изправя срещу всеки един, с който ще се бия за Defiant титлата на Pain. Изненадващо, шокиращо и скандално решение да накажат най-голямата си звезда. Забавното е, че въпреки липсата на подготовка, аз успях да победя не един, не двама, а трима души в една вечер. Punk изкара късмет, но нека знае, че ако преди седмица не бях готов, то на Pain ще бъда на 100% готов да победя не трима, не четирима, а цяла армия от идиоти като вас. Бих коментирал и действията на Roman Reigns, но защо да го правя? I mean, аз направих същото като него преди две седмици, но разликата е там, че седмица по-късно аз го победих. Дали ще те нападна в гръб или не, е без никакво значение. Ти ме нападна в гръб, защото знаеш, че не можеш да ме победиш. Миналата седмица победих Рикошет и другия загубеняк, което отне част от силите ми и въпреки това ти не ме победи. Може да се наричаш The Tribal Chief, но когато си на един ринг с мен се превръщаш в The Tribal Bitch. И преди да забравя, ще кажа следното на Punk. Броени дни остават до Pain. Твоят голям момент ще настъпи. Искам да му се насладиш максимално. Искам да се насладиш на енергията на публиката и на това как те наричат Defiant шампион, когато отиваш към ринга. Наслади се на тези моменти, защото твоето бъдеще е ясно и то е без тази титлата. ТАЗИ ТИТЛА ЩЕ ОТИДЕ ПРИ THE MEGASTAR! CAUSE WHOSE GAME THIS...with everybody sayin'... L-A KNIGHT!

Don't cross Rhodes!, Pete Apple, Dimarata, Yuliyan, Rainmaker and Adam харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
4. Backstage Segment /w LA Knight
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. Backstage Segment /w LA Knight
» 9. In-Ring Segment /w LA Knight
» 5. In-ring segment with LA Knight
» 1. Opening Show: In-Ring Segment /w LA Knight
» 2. Backstage Segment with MJF

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Saturday Night 544-
Идете на: